WGA ERD Verzekering - Stichting Katholiek Ondernemersonderwijs Tilburg (De Rooi Pannen)
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Opdrachtgever overweegt om per 1 januari 2026 het eigenrisicodragerschap voor de WGA voort te zetten. Of aanbestedende dienst ook daadwerkelijk het eigenrisicodragerschap met een private verzekering voortzet voor de WGA is afhankelijk van het feit of het eigenrisicodragerschap een (financieel) aantrekkelijkere optie is dan de WGA financiering onder te brengen bij het UWV of het in eigen beheer te nemen. Opdrachtgever had op peildatum 31-12-2024 ongeveer 1.000 werknemers in dienst. De WIA loonsom bedraagt € 33.868.115,- De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering.
Lots1
Documentation6
- 8.2 KB
TN537330 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20251204135456.pdf
PDF document
- 517.3 KB
20250710 Bestek 1-1-2026 Katholiek Ondernemersonderwijs Tilburg (De Rooi Pannen).pdf
PDF document
- 1.8 KB
Nota van inlichtingen 2025-07-23-1.pdf
PDF document
- 86.9 KB
Bijlages.docx
Word document
- 318.9 KB
uea_537330_20250714134856.pdf
PDF document
- 7.5 KB
TN537330 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20250714135557.pdf
PDF document