WGA ERD verzekering ROC Midden Nederland
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Opdrachtgever overweegt om per 1 januari 2027 het eigenrisicodragerschap voor de WGA voort te zetten. Of aanbestedende dienst ook daadwerkelijk het eigenrisicodragerschap met een private verzekering voortzet voor de WGA is afhankelijk van het feit of het eigenrisicodragerschap een (financieel) aantrekkelijkere optie is dan de WGA financiering onder te brengen bij het UWV of het in eigen beheer te nemen. Robidus zal de analyse uitvoeren teneinde voorgaande te bepalen. Opdrachtgever had op peildatum 31-12-2025 1.870 werknemers in dienst. De WIA loonsom bedraagt € 91.311.437,-
Lots1
Documentation6
- 195.3 KB
TN600627 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260708111506.pdf
PDF document
- 611.5 KB
Bijlage 2 Security Agreement ROC Midden Nederland v1.3.pdf
PDF document
- 543.0 KB
Bijlage 1- ROC MN Verzuimbrochure.pdf
PDF document
- 686.5 KB
Bestek ROC MN 1-1-2027.pdf
PDF document
- 54.5 KB
Bestek ROC MN 1-1-2027 - bijlagen.docx
Word document
- 491.5 KB
uea_600627_20260708111231.pdf
PDF document