Weegbrugsoftware, digitaliseren van begeleidingsbrieven en Weegbrug hardware (en randapparatuur)

EF16Contract notice – general directive, standard regime0ec3b525-452b-4228-8cba-40165fa74844GAGemeente Amsterdam
62 days left
Estimated value€1,280,000
Deadline62 days left4 Nov 2026, 09:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
4 Nov 2026, 09:00
CPV codes
72000000 - IT services: consulting, software development, Internet and support
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
€1,280,000
Publication date
27 Aug 2026, 16:24

Overview

De opdracht bestaat uit 2 percelen: Perceel 1 Weegbrug software en digitaliseringsbrieven Dit perceel betreft de levering, onderhoud en doorontwikkeling van software ten behoeve van recyclepunten (milieustraten) en grondopslag- en verwerkingslocaties. De weegbrugsoftware ondersteunt het grondstromenbeheer en grofvuilproces door voertuigen te registreren, transportbewegingen te volgen en alle bijbehorende gegevens vast te leggen en uit te wisselen met andere systemen. Daarnaast zal dit perceel moeten gaan voorzien in software die de begeleidingsbrief digitaliseert en chauffeurs met een mobiele app ondersteunt bij het laden en lossen. Perceel 2 Weegbrug hardware (en randapparatuur) Dit perceel betreft de levering, het onderhoud en de vervanging van hardware ten behoeve van recyclepunten (milieustraten) en grondopslag- en verwerklocaties. Het perceel omvat de fysieke hardwarecomponenten en het bijbehorende onderhoud. Software, beheer en overige dienstverlening vallen buiten de scope van dit perceel, tenzij deze expliciet als optie zijn opgenomen. De afbakening van dit perceel is gebaseerd op de specifieke aard van de benodigde hardwarecomponenten en de aanwezigheid van een gespecialiseerde markt. Hiermee wordt flexibiliteit geborgd en kan worden ingespeeld op toekomstige ontwikkelingen en uitbreidingen. De hardware ondersteunt de primaire processen op de locaties, waaronder toegangscontrole, registratie en de afhandeling van bezoekers- en afvalstromen. Dit betreft zowel bestaande recyclepunten en grondopslag- en verwerklocaties als toekomstige locaties binnen de scope van deze opdracht.

Contracting authorities1

GA

UNKNOWN 34366966

nlAmsterdam, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation0

Documents have not been synced yet. Last checked 3 Sept 2026, 15:54.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.