Volwasseneneducatie WEB

EF20Contract notice – general directive, light regime68d63d7e-9309-406d-b465-65401929f328GZGemeente Zaanstad
30 days left
Estimated value€6,875,000
Deadline30 days left30 Sept 2026, 22:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
30 Sept 2026, 22:00
CPV codes
80400000 - Adult and other education services
Status
Active
Notice type
EF20Contract notice – general directive, light regime
Source
Estimated value
€6,875,000
Publication date
21 May 2026, 06:13

Overview

De regio Zaanstreek-Waterland heeft, samen met partners, in december 2025 een ‘Regionale aanpak basisvaardigheden’ vastgesteld voor de periode 2026 tot en met 2029. We willen dat beperkte basisvaardigheden geen drempel zijn voor het meedoen in onze samenleving door te zorgen dat de inwoners van Zaanstreek-Waterland hun basisvaardigheden kunnen (blijven) ontwikkelen en door te zorgen dat de maatschappij rekening houdt met mensen met beperkte basisvaardigheden. Wij wensen één aanbieder te contracteren die basisvaardighedenonderwijs kan verzorgen aan 18+ers, die niet-inburgeringsplichtig zijn. Het contract omvat het leveren van formeel en non-formeel P taalaanbod binnen de volwasseneneducatie, gericht op de beheersing van taal-, reken- en digitale basisvaardigheden voor zowel NT1- als NT2-deelnemers. Tot slot valt ook B2 taalonderwijs, voor niet-inburgeraars, binnen de scope van de opdracht, zij het enkel op doorverwijzing vanuit een gemeentelijk loket. Zie aanbestedingsdocumenten. De opdracht betreft een raamovereenkomst, waarbij er geen sprake is van enige garantie op het gebied van omzet, afname of volumes. Om wel beeld te schetsen bij de opdracht en deze zo bepaalbaar te maken voor inschrijvers, wordt er in de aanbestedingsdocumenten wel inzicht gegeven in historische volumes alsmede in budgetplafonds. Ten aanzien van al deze getallen geldt dat ook hier geen rechten aan kunnen worden ontleend, daar deze door tal van omstandigheden kunnen fluctueren. Zie aanbestedingsdocumenten.

Bij deze aanbesteding treedt de gemeente Zaanstad op als gemandateerd penvoerder ten behoeve van de regio Zaanstreek-Waterland. Deze regio bestaat uit de volgende gemeenten: - Gemeente Edam-Volendam - Gemeente Landsmeer - Gemeente Oostzaan - Gemeente Purmerend - Gemeente Waterland - Gemeente Wormerland - Gemeente Zaanstad.

Contracting authorities1

GZ

UNKNOWN 49675616

nlZaandam, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation18

18 documents
  • Bijlage 3 - Prijzenblad V2.xlsx

    Excel spreadsheet

    39.8 KB
  • Offerteleidraad EA Volwasseneneducatie WEB vdef dd 130526.pdf

    PDF document

    1.1 MB
  • TN591243 - EF20 Aankondiging van een opdracht - Aankondiging publiceren 20260521081335.pdf

    PDF document

    227.6 KB
  • Bijlage 1 - Programma van Eisen vdef dd 130526.pdf

    PDF document

    466.6 KB
  • Bijlage 6 - Algemene inkoopvoorwaarden Diensten en Leveringen gemeente Zaanstad 2018.pdf

    PDF document

    390.6 KB
  • Bijlage 5 - Concept raamovereenkomst Volwasseneneducatie WEB V2.pdf

    PDF document

    411.5 KB
  • Bijlage 7 - Concept wachtkamerovereenkomst Volwasseneneducatie WEB.pdf

    PDF document

    350.4 KB
  • Bijlage 8 - Klachtenregeling.pdf

    PDF document

    117.5 KB
  • Bijlage 9 - Verklaring vanwege Europese sancties tegen Rusland en Balearus.docx

    Word document

    71.9 KB
  • Bijlage 10 - Verklaring bestuurder.docx

    Word document

    75.4 KB
  • Bijlage 12 - Regionaal Plan Basisvaardigheden Zaanstreek Waterland 2026 2029 (1).pdf

    PDF document

    298.5 KB
  • Bijlage 14 - Uitvoeringsprotocol social return on investment Zaanstreek-Waterland 2020.pdf

    PDF document

    2.0 MB
  • Bijlage 13 - Checklist in te dienen stukken.docx

    Word document

    39.2 KB
  • Bijlage 14a - Verklaring SROI verplichting (concept).docx

    Word document

    53.2 KB
  • Bijlage 15 - Marktconsultatieverslag.pdf

    PDF document

    177.0 KB
  • uea_591243_20260520140927.pdf

    PDF document

    577.7 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.