Vliegtickets groepsreizen
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Yuverta is op zoek naar één dienstverlener voor het boeken van vliegtickets voor groepsreizen (reizen voor meer dan 8 personen). Het gaat om de volgende werkzaamheden: - Het zoeken, offreren, boeken, annuleren, wijzigen en factureren van vliegtickets - Verzorgen van reisbescheiden; - Beschikbaar zijn en proactief handelen bij wijzigingen/annuleringen of andere onvoorziene invloeden en calamiteiten. Het gaat hier om reizen binnen en buiten Europa. Geraamde waarde Aanbestedende dienst verwacht dat de raamovereenkomst een opdrachtwaarde heeft van € 700.000,- excl. btw. Aan deze inschatting kunnen geen rechten worden ontleend. Naar schatting gaat het om ongeveer 10 á 15 reizen per jaar met meer dan 8 personen (met name Zuid-Afrika, Nepal, Portugal, Spanje en Costa Rica). Maximale waarde De maximale waarde van de raamovereenkomst is € 950.000,- excl. btw. De verwachting is dat deze maximale waarde niet behaald gaat worden. Opdrachtgever is gerechtigd de raamovereenkomst te beëindigen als voor het einde van de overeengekomen contractduur de genoemde maximale waarde is besteed. Opdrachtgever zal geen kosten of schadevergoeding verschuldigd zijn aan opdrachtnemer.
Lots1
Documentation17
- 10.9 KB
TN505366 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20250818125103.pdf
PDF document
- 177.9 KB
Bijlage 4a Concept Overeenkomst uitwisseling Persoonsgegevens.pdf
PDF document
- 62.1 KB
Bijlage 7 Checklist inschrijving.pdf
PDF document
- 1.5 KB
Nota van inlichtingen 2025-04-15-1.pdf
PDF document
- 10.1 KB
TN505366 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20250210133351.pdf
PDF document
- 359.4 KB
Bijlage 2 Prijzenblad vliegtickets.xlsx
Excel spreadsheet
- 1.5 MB
uea_505366_20250113104809.pdf
PDF document
- 330.5 KB
Bijlage 8 Referenties rectificatie.docx
Word document
- 2.7 MB
Bijlage 6 Factuurwijzer Yuverta.pdf
PDF document
- 233.9 KB
Bijlage 5 Algemene Inkoopvoorwaarden.pdf
PDF document
- 556.5 KB
Aanbestedingsleidraad Vliegtickets groepsreizen rectificatie.pdf
PDF document
- 133.6 KB
Bijlage 9 Marktconsultatieverslag Reizen.pdf
PDF document
- 60.9 KB
Nota van inlichtingen 1 Vliegtickets groepsreizen.pdf
PDF document
- 132.8 KB
Bijlage 1 Programma van eisen vliegtickets groepsreizen.pdf
PDF document
- 2.0 KB
Nota van inlichtingen 2025-03-28-1.pdf
PDF document
- 10.6 KB
TN505366 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20250407140852.pdf
PDF document
- 171.1 KB
Bijlage 3 Concept raamovereenkomst nvi 1.pdf
PDF document