Variantenstudie Spoorkruisingen voor Spoorzone Maastricht
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
De gemeente Maastricht zoekt een partij of combinatie van partijen die een zorgvuldige, integrale en objectief onderbouwde variantenstudie uitvoert naar nieuwe spoorkruisingen voor voetgangers en fietsers. Voor deze opdracht is een maximaal beschikbare opdrachtwaarde van € 250.000,- exclusief BTW gesteld. Dit maximumbedrag geldt als kaderstellend bedrag voor de opdracht. Derhalve kunnen aan dit kader geen rechten worden ontleend.
Lots1
Documentation17
- 194.6 KB
TN608997 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260828171640.pdf
PDF document
- 503.4 KB
Bijlage 1. UEA.pdf
PDF document
- 500.8 KB
Aanbestedingsleidraad - Gem. Maastricht - Spoorkruisingen 2026-08-28.pdf
PDF document
- 443.8 KB
Bijlage 2. Nadere Omschrijving van de Opdracht 2026-08-28.pdf
PDF document
- 201.8 KB
Bijlage 3. Beroep financiele draagkracht derde.pdf
PDF document
- 322.5 KB
Bijlage 5. Conceptovereenkomst 2026-08-28.pdf
PDF document
- 199.7 KB
Bijlage 4. Beroep technische bekwaamheid derde.pdf
PDF document
- 537.6 KB
Bijlage 6. Algemene inkoopvoorwaarden Gemeente Maastricht 2024.pdf
PDF document
- 19.1 KB
Bijlage 7. Prijzenblad 2026-08-28.xlsx
Excel spreadsheet
- 94.8 KB
Bijlage 8. Format Referentieverklaring 2026-08-28.docx
Word document
- 340.3 KB
Bijlage 9. Klachtenregeling.pdf
PDF document
- 47.9 MB
Bijlage 10. Ambitienota Over het Spoor.pdf
PDF document
- 36.6 MB
Bijlage 12. Gebiedsvisie GRAND MSTRG.pdf
PDF document
- 15.4 MB
Bijlage 11. Burgerinitiatief Boven het Spoor.pdf
PDF document
- 5.9 MB
Bijlage 13. Variantenstudie behorend bij Gebiedsvisie GRAND MSTRG.pdf
PDF document
- 70.4 MB
Bijlage 14. Omgevingsvisie Maastricht 2040.pdf
PDF document
- 405.4 KB
Bijlage 15. Rapportage Quick Scan Spooremplacement.pdf
PDF document