Uitzendkrachten
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Het leveren van uitzendkrachten van alle reguliere functies die volgens het functiehuis (CAO GEO-services) van Spaarnelanden N.V. worden gewaardeerd tot en met schaal H. Waarbij alle uitzendkrachten bij één Opdrachtnemer dienen te worden ondergebracht. Het betreft ongeveer 100 uitzendkrachten.
Lots1
Documentation26
- 207.0 KB
TN569865 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260518155855.pdf
PDF document
- 50.6 KB
Bijlage 4 Prijzenblad uitzendkrachten v1.7.xlsx
Excel spreadsheet
- 145.7 KB
Nota van inlichtingen 2026-05-06-1.pdf
PDF document
- 156.3 KB
Nota van inlichtingen 2026-05-04-1.pdf
PDF document
- 145.3 KB
Nota van inlichtingen 2026-05-05-1.pdf
PDF document
- 483.0 KB
Beschrijvend document v1.3.pdf
PDF document
- 429.9 KB
Nota van inlichtingen 2026-04-23-1.pdf
PDF document
- 526.0 KB
Nota van inlichtingen 2026-04-08-1.pdf
PDF document
- 333.0 KB
Bijlage 2 Programma van Eisen v1.3.pdf
PDF document
- 678.7 KB
Standaard-uitvraag-Gelijkwaardig-Belonen SPL nov25.pdf
PDF document
- 286.4 KB
Bijlage 8 Concept raamovereenkomst v1.2.pdf
PDF document
- 202.0 KB
TN569865 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260408081955.pdf
PDF document
- 268.6 KB
Bijlage 3 Gunningscriteria v1.2.pdf
PDF document
- 109.0 KB
Functieprofiel Mobiliteitsservice - Monteur en Allround Monteur.pdf
PDF document
- 54.4 KB
Functies en inzet 2025.pdf
PDF document
- 1.6 MB
Nota van inlichtingen 2026-03-18-1.pdf
PDF document
- 1.0 MB
Bijlage 7 Referentieverklaring v1.1.docx
Word document
- 135.2 KB
Nota van inlichtingen 2026-02-24-2.pdf
PDF document
- 331.4 KB
Bijlage 11 Uniform Europees Aanbestedingsdocument (UEA).pdf
PDF document
- 133.5 KB
Nota van inlichtingen 2026-02-24-1.pdf
PDF document
- 140.5 KB
TN569865 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260218083643.pdf
PDF document
- 107.3 KB
Bijlage 9 Format Nadere overeenkomst v1.0.pdf
PDF document
- 2.1 MB
- 43.8 KB
Bijlage 6 Addendum Algemene Inkoopvoorwaarden Spaarnelanden NV.pdf
PDF document
- 1.0 MB
Bijlage 1 Verklaring omtrent inschrijving v1.0.docx
Word document
- 150.3 KB
Bijlage 5 Algemene Inkoopvoorwaarden Spaarnelanden NV.pdf
PDF document