Uitgebreide Brandverzekering Stichting Aeres Groep
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Brandverzekering Stichting Aeres Groep De brandverzekering van de Stichting Aeres groep vervalt per 1 januari 2025. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare aanbestedingsprocedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en voorts met 24 maanden doorlopend dan wel in overleg met het verzekeringspanel voor een andere periode. Willis Towers Watson (WTW) gevestigd te Amsterdam is aangesteld als verzekrringsmakelaar en begeleidt de Stichting Aeres Groep bij de aanbesteding en in de contractfase. De totaal verzekerde som is EUR 378.500.000,00. EUR 378.500.000,00
Lots1
Documentation4
- 14.1 KB
TN475425 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20241129115850.pdf
PDF document
- 12.3 KB
TN475425 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240708102644.pdf
PDF document
- 1.3 MB
uea_475425_20240702110626.pdf
PDF document
- 5.5 KB
Nota van inlichtingen 2024-07-31-1.pdf
PDF document