Uitgebreide brandverzekering gemeente Baarn
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
De brandverzekering van de Gemeente Baarn vervalt per 1 januari 2025. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare aanbestedingsprocedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en voorts met 24 maanden doorlopend dan wel in overleg met het verzekeraarspanel voor een andere periode. Willis Towers Watson (WTW) gevestigd te Amsterdam is aangesteld als verzekeringsmakelaar en begeleidt de Gemeente Baarn bij de aanbesteding en in de contractfase. Totaal verzekerde som € 205.000.000,00
Lots1
Documentation4
- 5.3 KB
Nota van inlichtingen 2024-09-02-1.pdf
PDF document
- 8.5 KB
TN480567 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20241223092245.pdf
PDF document
- 11.7 KB
TN480567 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240808111102.pdf
PDF document
- 1.3 MB
uea_480567_20240807094053.pdf
PDF document