Total Engineering SBO Universum

EF16Contract notice – general directive, standard regimea6324203-6412-42d4-8d0f-eea5fd6c4ffeSIStichting Innoord
Estimated value
DeadlineExpired16 Feb 2026, 15:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
16 Feb 2026, 15:00
CPV codes
71200000 - Architectural and related services71300000 - Engineering services
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
Publication date
14 Jan 2026, 12:03

Overview

De aanbestedende dienst Stichting Innoord nodigt marktpartijen uit voor een Europese niet-openbare aanbesteding voor een Total Engineering-opdracht ten behoeve van de vernieuwbouw van SBO Universum en de nieuwbouw van een gymzaal in Amsterdam-Noord. De opdracht omvat het integraal ontwerpen en adviseren (architectuur, constructies, installaties en overige adviesdisciplines) vanaf het structuurontwerp tot en met het technisch ontwerp en de ondersteuning tijdens de uitvoering. De aanbesteding bestaat uit een selectiefase en een gunningsfase, waarbij in de selectiefase maximaal drie gegadigden worden geselecteerd voor deelname aan de gunningsfase. De opdracht omvat een Total Engineering-opdracht voor de vernieuwbouw van het onderwijsgebouw van SBO Universum en de nieuwbouw van een gymzaal in Amsterdam-Noord. De totale omvang betreft circa 2.877 m² BVO, bestaande uit: Vernieuwbouw onderwijsgebouw: ca. 2.269 m² BVO Nieuwbouw gymzaal: ca. 608 m² BVO De werkzaamheden omvatten het integraal ontwerpen en adviseren (architectuur, constructies, installaties en overige adviesdisciplines) vanaf het structuurontwerp tot en met het technisch ontwerp, met optioneel het uitvoeringsgereed ontwerp en ondersteuning tijdens de uitvoering.

Contracting authorities1

SI

UNKNOWN 471901449

nlAMSTERDAM, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation8

8 documents
  • Nota van inlichtingen 2026-02-09-1.pdf

    PDF document

    130.5 KB
  • Nota van inlichtingen 2026-02-03-1.pdf

    PDF document

    151.3 KB
  • TN564573 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260114130313.pdf

    PDF document

    143.6 KB
  • Bijlage 3 - Eigen verklaring sancties Rusland.docx

    Word document

    16.8 KB
  • Bijlage 4 - Afwijkingen DNR 14-01-2026.pdf

    PDF document

    179.8 KB
  • selectieleidraad_europese_niet_openbare_procedure_Universum 13 januari 2025.pdf

    PDF document

    619.3 KB
  • Bijlage 2 - modelverklaring beschikbaarheid derden.docx

    Word document

    16.2 KB
  • uea_564573_20251229151728.pdf

    PDF document

    329.9 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.