Toegang beveiligingssystemen 4 gemeentelijke gebouwen
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
De in deze aanbesteding opgenomen beveiligingsinstallaties bevinden zich in 4 panden van de gemeente Roermond. Er wordt een plafondbedrag van EUR 600.000 gehanteerd.
Lots1
Documentation26
- 54.7 KB
50564-2023 BIJLAGE 7 Inschrijfstaat V2.0 dd 2-5-2024 tbv NVI.xlsx
Excel spreadsheet
- 662.4 KB
Inkoopvoorwaarden Gemeente Roermond inclusief addendum 2023.pdf
PDF document
- 100.1 KB
Nota van inlichtingen 2024-05-03-3.pdf
PDF document
- 10.7 KB
TN455965 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240502184122.pdf
PDF document
- 2.0 KB
Nota van inlichtingen 2024-03-21-1.pdf
PDF document
- 10.5 KB
TN455965 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240314180420.pdf
PDF document
- 23.5 KB
50564-2023 BIJLAGE 1 Checklist.docx
Word document
- 1.5 MB
uea_455965_20240314172921.pdf
PDF document
- 374.3 KB
50564-2023 Aanbestedingsdocument Europees Beveiligingssystemen gem gebouwen.pdf
PDF document
- 54.5 KB
50564-2023 BIJLAGE 7 Inschrijfstaat.xlsx
Excel spreadsheet
- 204.1 KB
50564-2023 BIJLAGE 16 Overeenkomst zorgvuldige verwerking persoonsgegevens.pdf
PDF document
- 159.9 KB
50564-2023 BIJLAGE 14 Protocol inzage en gegevensverstrekking.pdf
PDF document
- 36.4 KB
50564-2023 BIJLAGE 15 ICO-report _ PvE Huisvesting IV - vanuit ICO-wizard - aangepast (incl privacy-eisen).xlsx
Excel spreadsheet
- 258.2 KB
50564-2023 BIJLAGE 4 Conceptovereenkomst GIBIT DEF.pdf
PDF document
- 70.8 KB
50564-2023 BIJLAGE 2 Inschrijfbiljet.docx
Word document
- 678.7 KB
50564-2023 BIJLAGE 10 Functioneelbestek beveiligingsinstallaties 4 panden gemeente Roermond.pdf
PDF document
- 13.7 KB
50564-2023 BIJLAGE 12 Tekeningroulatieschema.pdf
PDF document
- 59.1 KB
50564-2023 BIJLAGE 13.a Instemming OR Cameratoezicht.pdf
PDF document
- 61.2 KB
50564-2023 BIJLAGE 13.c Toelichting cameraprotocol gemeente Roermond.pdf
PDF document
- 40.2 KB
50564-2023 BIJLAGE 11 Voorkeursmerken E.pdf
PDF document
- 236.4 KB
50564-2023 BIJLAGE 13.b Protocol cameratoezicht.pdf
PDF document
- 158.9 KB
50564-2023 BIJLAGE 8 Klachtenafhandeling.pdf
PDF document
- 385.6 KB
50564-2023 BIJLAGE 9 Protocol Social Return.pdf
PDF document
- 24.1 KB
50564-2023 BIJLAGE 3 Model volmacht.docx
Word document
- 20.7 KB
50564-2023 BIJLAGE 6 Standaardformat referenties.docx
Word document
- 112.9 KB
50564-2023 BIJLAGE 2a Conformiteitenlijst.pdf
PDF document