SWITCH-URI 2 BUCATI

Estimated valueRON 19,835
DeadlineExpired25 Jun 2026, 11:00
Competition00 participants
Lots00 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
25 Jun 2026, 11:00
CPV codes
32420000 - Network equipment
Status
Published
Notice type
ADVAdvertorial
Estimated value
RON 19,835
Publication date
19 Jun 2026, 20:26

Overview

Achizitia de SWITCH-uri 2 buc CPV32420000-3 Echipament de retea (Rev.2) iinclude 2 echhipamente a caror caracteristici minimale sunt descrise in caietul de sarcini atasat. in Echipamentele propuse spre achiziție vor fi livrate si instalate in termen la sediul autoritatii contractante precizat in anunt Aceste eechipamente au ca scop modernizarea infrastructurii tehnice existente, digitalizarea integrală a fluxurilor de producție și asigurarea redundanței hardware pentru activitățile de producție live, înregistrare multitrack și transmisie audio-video la standarde profesionale și instituționale.Oferta tehnica si propunerea financiara se vor completa conform cerintelor minimale din caietul de sarcini. Se va respecta formularistica atasata

Contractul se va atribui prin achiziție directă, conform prevederilor Legii nr. 98/2016 privind achizițiile publice, cu modificările și completările ulterioare. Echipamentele ofertate trebuie să fie noi, neutilizate, să respecte integral specificațiile tehnice solicitate și să fie livrate cu toate accesoriile necesare punerii în funcțiune. Termenul de livrare este de maximum 10 zile calendaristice de la transmiterea comenzii ferme. Livrarea se va efectua la sediul Ateneului Național din Iași. Recepția se va realiza pe baza procesului-verbal de recepție cantitativă și calitativă. Plata se va efectua prin ordin de plată, în baza facturii fiscale și a documentelor de recepție, conform prevederilor legale aplicabile instituțiilor publice. Ofertantul va prezenta fișe tehnice sau documente echivalente care să demonstreze conformitatea produselor ofertate cu cerințele minime din caietul de sarcini. Se acceptă produse echivalente care îndeplinesc sau depășesc caracteristicile tehnice solicitate. Termenul de plata a facturii este de maxim 30 de zile de la receptia produselor de catre beneficiar.Plata produselor NU se va efactua in transe și NU se vor realiza plăți în avans. Documente necesare pentru avizarea plății: Factura fiscala, aviz de expeditie, certificate de garantie, PV de receptie.

Ofertele vor fi transmise exclusiv prin e-mail sau prin depunere oferta in plic inchis la secretariatul Ateneului National din Iasi la adresa Jud. Ia.i, Mun. Ia.i, Str.Socola nr.188-190 , pana cel tarziu in la data de 25.06.2026 ora 14:00 Ofertele trimise dupa acest termen vor fi respinse si returnatefara a fi deschise (daca se vor transmite in plic inchis) sau email-ul nu va fi luat in considerare. • Pretul ofertat trebuie sa fie exprimat în LEI, fara TVA; • Termenul de valabilitate al ofertei – pâna la 31 iulie 2026 • Valoarea ofertei nu trebuie sa depaseasca valoarea estimata a achizitie. Ofertantii vor prezenta oferta tehnica si financiara in plicuri separate puse intr-un singur plic cel tarziu pana la data de 25.06.2026 ora 14.00. Ofertele vor fi depuse si inregistrate in format "print" si electronic(DVD sau stick) intr-un singur plic inchis si sigilat. Trasmiterea pe email a ofertelor se va face prin atasarea defisiere distincte(oferta th, oferta fin. si documente calificar) Operatorii economici ce depun oferta, trebuie sa dovedeasca o forma de inregistrare in conditiile legii din tara de rezidenta, din care sa reiasaca operatorul economic este legal constituit, ca nu se afla in niciuna din situatiile de anulare a constituirii precum si faptul ca are capacitatea profesionala de a presta serviciile care fac obiectul contractului de achizitie. In acest sens va prezenta Certificatul de inregistrare fiscala, Certificatul Constatator ONRC valabil Ia data prezentarii, din care sa reiasa faptul ca acesta este autorizat sapresteze activitatile aferente acestei livrari. De asemenea, se va transmite Declarata privind beneficiarii reali depusa Ia Oficiul National al Registrului Comer.uluisi Furnizare Informatii privindBeneficiarii reali eliberat de ONRC. Persoanele fizice sau juridice straine vor prezenta documentul echivalent celui solicitat mai sus, emis de autoritatea competenta din statul de origine al ofertantului

Solicitarile de clarificari se pot trimite la adresa de email [email protected] cu minim 2 zile inainte de termenul de depunere a ofertelor.

Contracting authorities1

AI

Lots0

No lots recorded for this notice.

Documentation1

1 document
  • SC258 Atene26061916090.pdf

    PDF document

    1.2 MB

Award criteria1

Criterion information

Name
Prețul cel mai scăzut.
Weight
100% (100 of 100)
Order number
#0
Price criterion
No
Directly proportional
No

Participants0

No participants recorded for this notice.