Stroomvoorziening MFA de Kei

EF16Contract notice – general directive, standard regime0ba49aaf-44e0-4f16-a1d7-7b4114732112GMGemeente Reusel-De MierjdenBIBizob
63 days left
Estimated value€399,000
Deadline63 days left2 Nov 2026, 00:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
2 Nov 2026, 00:00
CPV codes
31422000 - Battery packs31440000 - Batteries31682510 - Emergency power systems65400000 - Other sources of energy supplies and distribution
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
€399,000
Publication date
15 Aug 2026, 00:00

Overview

In 2024 is multifunctionele accommodatie De Kei opgeleverd en op 8 november feestelijk geopend. Het gebouw vervult een belangrijke rol in Reusel‑De Mierden als centrum voor cultuur, leesbevordering en sociale ontmoeting. Doordat de multifunctionele accommodatie De Kei op 8 november 2024 in gebruik is genomen is er een tijdelijke externe energievoorziening opgesteld, accu met aggregaat (HVO100 diesel). Deze voorziet in de aanvulling van het tekort. Aanwezig is een klein zakelijke aansluiting met een afgezekerd vermogen van 3 x 80A (55 kW). Omdat De Kei sinds 2023 op de wachtlijst staat voor een grotere benutting van de grootverbruik aansluiting bij Enexis, moet het gebouw tijdelijk worden voorzien van een permanente energieoplossing. De gemeenteraad heeft op 3 februari 2026 ingestemd met een EOS. Het EOS wordt ingezet tot 2031 en kan daarna worden hergebruikt op andere gemeentelijke locaties, waardoor de investering blijvend rendement oplevert.  Met deze aanbesteding beoogt de gemeente Reusel een leverancier te contracteren die een EOS kan leveren, installeren en onderhouden, en op deze manier bijdraagt aan een duurzame en toekomstbestendige energievoorziening. De opdracht bestaat uit het leveren van een EOS die voldoet aan de energiebehoefte van het gebouw. De aanbestedende dienst heeft de opdracht bewust samengevoegd. Er is gekozen voor het samenvoegen van het leveren van een EOS en het onderhoud op deze oplossing voor de komende 2 jaar na plaatsing. Een robuuste en continue voorziening van energie voor het buurtcentrum, de horeca, de bibliotheek, vergaderruimtes en het theater waarbij de totale bedrijfsvoering van De Kei gewaarborgd is tot minimaal 2034. Het EOS dient ook na honorering van de grootverbruiksaansluiting elders inzetbaar te zijn voor de gemeente. De opstelling van de EOS mag qua ruimtebeslag niet groter zijn dan in de bijlage aangegeven situatietekening (zie bijlage 10) De oplossing die beoogd is heeft idealiter de volgende functies: -  Opvangen energieverbruik boven de huidig gecontracteerde waarde van de afgezekerde klein zakelijke aansluiting circa 55 kW), met name voor in de winter (peak shaving). Verwacht wordt dat een vermogenslevering van circa 88 kW benodigd is. Het resulterende tekort van ca. 33 kW dient uit een EOS te komen. Verwacht wordt dat een energie inhoud van 550kWh en een 150kW omvormer volstaat, om de pieken op te vangen. -  Opslaan overtollige energie uit op het ENGgebouw aanwezige 68 PV-panelen, voor verbruik nacht, met name in lente en zomer (time shifting). -  Daarnaast zoeken we naar een EOS met een maximale geluidsproductie van <67 dB op 1 meter afstand per unit. De bijbehorende accu mag bij gebruik van meerdere units 70 dB ter plaatse van de EOSopstelling zijn. -  De EOS systeem dient in een container uitgevoerd te worden. In de aanbestedingsdocumenten kunnen verschillende termen voor de contractpartijen als synoniem van elkaar worden gebruikt: -  opdrachtgever, aanbestedende dienst, organisatienaam, gemeente -  opdrachtnemer, leverancier, dienstverlener, contractant, aannemer De genoemde termen hoeven niet alleen in het enkelvoud, maar kunnen ook in het meervoud worden gebruikt.

Contracting authorities2

GM

UNKNOWN 17272521

nlReusel, Netherlands
[email protected]
1 / 2

Lots1

Documentation0

Documents have not been synced yet. Last checked 31 Aug 2026, 22:05.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.