,,Доставка на резервни части и материали за ремонт на автобуси марка „SOLARIS” за нуждите на „Градски транспорт” ЕАД- гр. Варна“, по 5 обособени позиции

cn-socialContract notice – light regime00367405-2026ГЕГРАДСКИ ТРАНСПОРТ ЕАД
Estimated value€1,180,000
DeadlineExpired29 Jun 2026, 20:59
Competition00 participants
Lots55 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
29 Jun 2026, 20:59
CPV codes
34300000 - Parts and accessories for vehicles and their engines
Status
Active
Notice type
cn-socialContract notice – light regime
Source
Estimated value
€1,180,000
Publication date
28 May 2026, 22:00

Overview

ОБХВАТЪТ на настоящата обществена поръчка включва доставка на резервни части и материали за автобуси по 5 обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1 - „Доставка на резервни части и материали за двигател на автобуси марка „SOLARIS”, модели „URBINO 12”, „URBINO 18” и „newURBINO 12”. Обособена позиция № 2 - „Доставка на резервни части и материали за отоплителната система за автобуси марка „SOLARIS”, модели „URBINO 12”, „URBINO 12 CNG” „URBINO 18” и „newURBINO 12”. Обособена позиция № 3 - „Доставка на резервни части и материали за допълнително оборудване за автобуси марка „SOLARIS”, модели „URBINO 12”,  „URBINO 12 CNG”, „URBINO 18” и  „newURBINO 12”. Обособена позиция № 4 - „Доставка на резервни части и материали за спирачни системи за автобуси марка „SOLARIS”, модели „URBINO 12”,  „URBINO 12 CNG”, „URBINO 18” и „newURBINO 12”. Обособена позиция № 5 - „Доставка на резервни части и материали за кормилно управление на автобуси марка „SOLARIS”, модели „URBINO 12”, „URBINO 12 CNG”, „URBINO 18” и „newURBINO 12”.           Резервните части и материали включени в обхвата на настоящата процедура, са необходими за поддържане техническото състояние на посочените в Техническите спецификации марка и модел автобуси - собственост на Възложителя. Доставките ще се извършват при условията на сключения Договор, съгласно заявените видове резервни части и материали по съответната обособена позиция, подробно описани в Техническите спецификации, които са част от документацията по настоящата обществена поръчка. Количествата при всяка заявка се определят от Възложителя съобразно неговите нужди, по предварително направена писмена заявка. Настоящата процедура за възлагане на обществена поръчка, ще се проведе по реда на чл. 104, ал. 2 от ЗОП и при условията на чл. 61, ал. 2, 3 и 4 от ППЗОП, т. е по „обърнат ред“.

Contracting authorities1

ГЕ

UNKNOWN 103003668

bgгр. Варна, Bulgaria
[email protected]

Lots5

Documentation0

The source system does not support document syncing.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.