Estimated valueRON 1,380
DeadlineExpired18 Aug 2026, 07:00
Competition00 participants
Lots00 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
18 Aug 2026, 07:00
CPV codes
50110000 - Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment
Status
Published
Notice type
ADVAdvertorial
Estimated value
RON 1,380
Publication date
14 Aug 2026, 10:42

Overview

SERVICIU REPARATIE AUTO• SERVICIU DE REPARATIE/INLOCUIT RULMENTI ROTI FATA STANGA SI DREAPTA LA AUTOTURISMUL MAI-47140, CONFORM COPIE CIV ATASATA

• Achizitia se va face prin SEAP, in functie de disponibilul bugetar. • Termen de reparatie: in maxim 5 zile de la comanda ferma • Perioada de valabilitate a ofertei – cel puțin până la încheierea contractului/comenzii și facturarea produselor/serviciilor/lucrarilor; • Service-ul se va face la sediul prestatorului, in limita a maximum 40 km de la sediul unitatii . • Perioada de garantie a manoperei: 3 luni.

Ofertele/Devizele vor fi intocmite conform cerintelor din anunt si preturile se vor raporta la valoarea unitara/serviciu. Ofertele se vor transmite pe adresa de email [email protected] pana la data de 18.08.2026 ora 10.00. In cazul identificarii unor alte defectiuni, se va inștiința reprezentantul delegat, dupa care, la acceptul din partea unității, se vor remedia eventualele defecțiuni găsite.

Oferta va cuprinde cel putin urmatoarele informatii: • datele de identificare ale ofertantului, • nr. anuntului din SEAP, • datele solicitate in ofertele tehnica si financiara. Prezentul anunț nu obligă autoritatea contractantă să atribuie contractul de achizitie. Oferta tehnică va cuprinde: • detaliere cât mai exacta a produselor/serviciilor/lucrarilor, în concordanță cu cerintele mentionate; • declarație de acceptare a condițiilor de livrare, de plată, de garantie si conformitate a a produselor/serviciilor/lucrarilor; Oferta financiara va cuprinde: • Valoarea unitara si totala a produselor/serviciilor/lucrarilor, exprimat în lei, cu și fără TVA; • Contul de trezorerie în care se va efectua plata; • Perioada de valabilitate a ofertei – cel puțin până la încheierea contractului/comenzii și facturarea produselor/serviciilor/lucrarilor; • Oferta va fi transmisa în format electronic, scanată, la adresa de e-mail: [email protected], pâna la data de 18.08.2026 ora 10.00 • Plata se va efectua in termen de maximum 30 de zile de la receptia fara obiectiuni. Ofertele financiare care nu respecta cerințele prevăzute în anunțul de atribuire aferente achiziției vor fi considerate neconforme. Nerespectarea conditiilor din prezentul anunt de catre ofertantul declarat castigator, da dreptul autoritatii contractante sa anuleze comanda fara nici un alt drept al ofertantului. Termen limită de primire oferte:18.08.2026 ora 10.00 Termen limita de furnizare: reparatia se va realiza in maxim 5 zile de la comanda ferma

Contracting authorities1

Lots0

No lots recorded for this notice.

Documentation1

1 document
  • MAI 47140.PDF

    PDF document

    2.3 MB

Award criteria1

Criterion information

Name
Criteriul aplicat pentru atribuirea contractului de achiziție directa este ”prețul cel mai scazut”/serviciu. Criteriul de atribuire se va aplica numai ofertelor acceptabile și conforme din punct de vedere al ofertei tehnice și ofertei financiare, cu respectarea cerințelor.
Weight
100% (100 of 100)
Order number
#0
Price criterion
No
Directly proportional
No

Participants0

No participants recorded for this notice.