Serviciu de organizare eveniment - proiect – ROMD00075 – HEALTHCARE și ROMD00073 – EnIS în Mun. Galați
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Atribuirea unor contracte ce au ca obiect prestarea serviciilor: Lot 1: Serviciul de organizare eveniment (închiriere săli de conferințe și coffee break-uri), necesar desfășurării în municipiul Galați, a unei activități în cadrul proiectului „Healthy system for population healthcare” – ROMD00075 – HEALTHCARE- perioada de desfăsurare 21-22.07.2026 Lot 2: Serviciul de organizare eveniment (închiriere săli de conferințe și coffee break-uri), necesar desfășurării în municipiul Galați și a două activități în cadrul proiectului „Enhancing the interventions kills of professional firefighters” – ROMD00073 – EnIS, perioada de desf[surare: Activitate 1: 04-05.08.2026; Activitate 2: 16-20.11.2026.
a se vedea anuntul nr 96636 / 08.06.2026 si documentele anexate acestuia
a se vedea anuntul nr 96636 / 08.06.2026 si documentele anexate acestuia
a se vedea anuntul nr 96636 / 08.06.2026 si documentele anexate acestuia
Lots0
Documentation1
- 2.3 MB
Anunt publicitate organizare eveniment ENIS si HEALTHCARE Galati.pdf
File