Servicii de legătorie și arhivare a documentelor pentru Consiliul Județean Dolj

Estimated valueRON 84,000
DeadlineExpired20 Jul 2026, 11:00
Competition00 participants
Lots00 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
20 Jul 2026, 11:00
CPV codes
79995100 - Archiving services
Status
Published
Notice type
ADVAdvertorial
Estimated value
RON 84,000
Publication date
13 Jul 2026, 08:15

Overview

Servicii de legătorie și arhivare a documentelor pentru Consiliul Județean Dolj, conform documentatiei de atribuire atasata.

Conform modelului de contract atasat.

Ofertele vor fi depuse la Registratura autorităţii contractante, pana la data si ora din SEAP, respectiv: 20.07.2026, ora 14.00, in conditiile mentionate in Invitatia de participare nr.11574/ 13.07.2026 precum si in documentatia de atribuire atasata prezentului anunt publicitar. O dată cu depunerea documentaţiei se va depune şi un dosar legat şi copertat pentru exemplificare (mostră).

Informații suplimentare Documentația de atribuire este publicată integral în SICAP la secțiunea Publicitate Anunțuri. Solicitarile de clarificări formulate de operatorii economici interesați se vor transmite prin e-mail pe adresa [email protected], cel târziu cu o zi înaintea datei si orei de depunere a ofertelor. Operatorii economici interesați care formuleaza solicitarile de clarificari legate de achizitia publica vor comunica in solicitarile respective toate datele de contact ale firmei. Raspunsurile autoritatii contractante la clarificarile solicitate precum si orice alte eventuale modificari legate de documentatia de atribuire a achizitiei publice, se vor publica pe site-ul oficial al C.J.Dolj, la adresa: https://www.cjdolj.ro/dm_dolj/site.nsf/pagini/achizitii+publice-000013A2, avand in vedere respectarea transparentei si a principiilor prevazute la art.2 din Legea nr. 98/2016 privind achizitiile publice. Autoritatea contractanta nu isi asuma raspunderea pentru neaccesarea adresei https://www.cjdolj.ro/dm_dolj/site.nsf/pagini/achizitii+publice-000013A2 de catre operatorii economici interesati. Autoritatea contractanta nu isi asuma raspunderea pentru neaccesarea SEAP si vizualizarea eventualelor raspunsuri la solicitarile de clarificări, de către ofertanții participanți. Pentru detalii suplimentare, vă rugăm să ne contactați, utilizând următoarele coordonate: Consiliul Judetean Dolj, Strada Olteț, nr. 4, Craiova, tel: 0251 408 200, int. 184 , 0251/ 408.279, e-mail: [email protected] .

Contracting authorities1

CD

CUI 4417150

roCraiova, Romania
[email protected]

Lots0

No lots recorded for this notice.

Documentation1

1 document
  • Documentatie de atribuire.docx

    Word document

    5.9 MB

Award criteria1

Criterion information

Name
Pretul cel mai scazut.
Weight
100% (100 of 100)
Order number
#0
Price criterion
No
Directly proportional
No

Participants0

No participants recorded for this notice.