3 days left
Estimated valueRON 22,000
Deadline3 days left3 Sept 2026, 09:00
Competition00 participants
Lots00 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
3 Sept 2026, 09:00
CPV codes
71251000 - Architectural and building-surveying services
Status
Published
Notice type
ADVAdvertorial
Estimated value
RON 22,000
Publication date
27 Aug 2026, 08:00

Overview

Autoritatea contractantă dorește să achiziționeze "Servicii de evaluare patrimoniu" conform caietului de sarcini nr. 450.265 din 25.08.2026.

Instrucțiuni către ofertanți: - oferta va respecta toate cerințele prevăzute în caietul de sarcini nr 450.265 din 25.08.2026 atasat ; - toate comunicările, solicitări de clarificări și răspunsuri la solicitări, vor fi în scris prin intermediul mijloacelor electronice (email); - autoritatea contractantă nu va acceptă o ofertă alternativă la serviciile solicitate; - termen de prestare a serviciului este de 30 zile calendaristice de la data primirii comenzii - oferta va fi dactilografiata, datata, semnata si stampilata de catre ofertant; - prezentarea unor propuneri tehnice care nu satisfac cerintele solicitate de autoritatea contractantă au ca efect declararea ofertelor respective ca fiind neconforme; - preţul unitar al servicilor rămâne ferm pe toată durata de valabilitate a ofertei; - condițiile menționate mai sus sunt minimale și obligatorii, iar transmiterea unei oferte din partea operatorului economic înseamnă acceptarea în totalitate a acestora.

Oferta va fi însoțită de următoarele documente: - oferta financiară exprimată în lei fară TVA; - copie cerificat de întregistare a societății; - Ofertanții trebuie să prezinte, împreună cu oferta financiară a serviciilor, un document care atestă calitatea de evaluator în domeniul solicitat (ANEVAR), precum și un certificat de autorizare eliberat de către A.N.C.P.I. pentru efectuarea propriilor măsurători, pe numele său sau a altei persoane cu care acesta colaborează. Totodata, in subiectul email-ului trimis se va preciza numarul prezentului anunt publicitar si obiectul achizitiei.

Adresa de email: [email protected]. pers de contact –Zaharia Catalina 0722.266.741

Contracting authorities1

Lots0

No lots recorded for this notice.

Documentation1

1 document
  • Caiet de sarcini Servicii evaluare patrimoniu.pdf

    PDF document

    303.2 KB

Award criteria1

Criterion information

Name
prețul cel mai scăzut.
Weight
100% (100 of 100)
Order number
#0
Price criterion
No
Directly proportional
No

Participants0

No participants recorded for this notice.