Scurtă cu elemente reflectorizante

Estimated valueRON 18,620
DeadlineExpired7 Jul 2026, 10:00
Competition00 participants
Lots00 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
7 Jul 2026, 10:00
CPV codes
18223200 - Jackets
Status
Published
Notice type
ADVAdvertorial
Estimated value
RON 18,620
Publication date
2 Jul 2026, 12:10

Overview

Furnizare scurtă cu elemente reflectorizante - 49 buc., în conformitate cu prevederile Caietului de sarcini atașat.

Conform Caiet de sarcini.

Propunerea tehnică va fi elaborată conform cerințelor stabilite prin Caietul de Sarcini; Propunerea tehnică va fi însoțită de fișele tehnice ale produselor; Produsele vor fi livrate într-o singură tranșă, în termen de maxim 20 de zile lucrătoare de la finalizarea măsurătorilor; Furnizorul garantează produsele pentru o perioadă de minim 12 luni de la livrare. Garanția se referă la lipsa de conformitate privind calitatea produselor, defecte ascunse sau vicii de fabricație (cu excepția uzurii apărute pe parcursul folosirii), care pot face produsul impropriu pentru utilizare; Ofertanții vor depune odată cu oferta, obligatoriu, câte o mostră pentru produsul ofertat la Registratura Generală a Sectorului 1 al Municipiului București (B-dul Banu Manta nr. 9, Sector 1, București), în vederea demonstrării conformității produselor cu cerințele din prezentul Caietul de sarcini. De asemenea, propunerea tehnică va fi numerotată, va include un opis al informațiilor și documentelor transmise și va fi prezentată și în format electronic (stick USB), cu text integral selectabil, astfel încât să permită funcționalități de căutare și copiere în corpul documentului. Ofertele operatorilor economici, care nu vor fi însoțite de mostre (în vederea demonstrării conformității produselor), vor fi respinse. Ofertele vor fi depuse în plicuri sigilate iar mostrele vor fi ambalate în cutii sigilate de către ofertanți.

Propunerea financiară trebuie să se încadreze în valoarea estimată a achiziției, respectiv 18.620,00 lei fără TVA. Operatorul economic are obligația de a transmite oferta, documentele ce o însoțesc și mostrele la adresa indicată și numai până la data și ora limită de depunere a ofertelor; Ofertele se vor depune în format fizic, în original la Registratura Generală a Sectorului 1 al Municipiului București din B-dul Banu Manta nr. 9, Sector 1, București, până la data de 07.07.2026, ora 13:00. Eventuale solicitări de clarificări se vor transmite la adresa de e-mail: [email protected] până la data de 03.07.2026. Răspunsul consolidat la solicitările de clarificări va fi transmis prin crearea unei noi versiuni a prezentului anunț publicitar până cel tarziu la data de 06.07.2026. De asemenea, propunerea tehnică va fi numerotată, va include un opis al informațiilor și documentelor transmise și va fi prezentată și în format electronic (stick USB), cu text integral selectabil, astfel încât să permită funcționalități de căutare și copiere în corpul documentului.

Contracting authorities1

Lots0

No lots recorded for this notice.

Documentation1

1 document
  • Caiet de sarcini+formulare.docx

    Word document

    871.3 KB

Award criteria1

Criterion information

Name
Prețul cel mai scăzut, în conformitate cu prevederile art. 187 alin. (3) lit. d) din Legea nr. 98/2016 privind achizițiile publice.
Weight
100% (100 of 100)
Order number
#0
Price criterion
No
Directly proportional
No

Participants0

No participants recorded for this notice.