Schapenbegrazing

EF16Contract notice – general directive, standard regimefdfc27d0-c3ad-462a-a740-e088f4f86dccGZGemeente Zaanstad
576 days left
Estimated value
Deadline576 days left30 Mar 2028, 22:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
30 Mar 2028, 22:00
CPV codes
77500000 - Animal husbandry services77310000 - Planting and maintenance services of green areas
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
Publication date
13 Feb 2024, 07:05

Overview

De gemeente Zaanstad wenst een overeenkomst af te sluiten voor begrazing door schapen. De doelstellingen van de opdracht zijn: - Het vergroten van de biodiversiteit door een ecologische verbinding tussen de gebieden waar genetische uitwisseling van plantensoorten kan plaatsvinden; - Bestrijding van de Japanse duizendknoop, berenklauw en grote klis; - De belevingswaarde van het openbaar groen vergroten. Gemeente Zaanstad is voornemens schapenbegrazing in te zetten in de verschillende deelgebieden binnen Zaanstad. Het betreft de deelgebieden Westerkoog, Westerwatering, het Darwinpark, Peldersveld, `t Veltpark de Ringdijk en een perceel bij een botenvereniging. Begrazing door schapen in Zaanstad op 21 hectare extensieve grasvelden. Als bijlage wordt een begrazingskaart met daarop specifieke begrazingsgebieden toegevoegd. De frequentie is drie graasrondes binnen 200 graasdagen met circa 250 tot 300 schapen.

Contracting authorities1

GZ

UNKNOWN 49675616

nlZaandam, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation16

16 documents
  • TN451955 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240213080540.pdf

    PDF document

    11.2 KB
  • TN451955 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240418124448.pdf

    PDF document

    11.0 KB
  • UEA Schapenbegrazing (1).pdf

    PDF document

    2.0 MB
  • Tekening-Route Schaapskudde.jpg

    File

    419.8 KB
  • Inschrijvingsdocumenten bestek schapenbegrazing Zaanstad-def.pdf

    PDF document

    12.0 KB
  • Modeldocument vragen.xlsx

    Excel spreadsheet

    27.8 KB
  • 139.0 KB
  • Bijlage Verklaring vanwege Europese sancties tegen Rusland en Belarus.pdf

    PDF document

    183.8 KB
  • Tekeningen-Schapenbegrazing Zaanstad 2024.pdf

    PDF document

    8.4 MB
  • Checklist in te dienen stukken.pdf

    PDF document

    71.5 KB
  • Bijlage 1-VG-Plan schapenbegrazing Zaanstad.docx

    Word document

    70.2 KB
  • Bijlage Verklaring bestuurder.docx

    Word document

    72.3 KB
  • Bestek schapenbegrazing Zaanstad-def.pdf

    PDF document

    59.0 KB
  • 240208-Offerteleidraad Schapenbegrazing.pdf

    PDF document

    600.2 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.