Raamovereenkomst voor leveringen van IT Hardware

EF16Contract notice – general directive, standard regime33268dd9-5c20-46a0-8ba6-e836ab973382WLWaterschap Limburg
Estimated value€1,500,000
DeadlineExpired22 Sept 2025, 11:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
22 Sept 2025, 11:00
CPV codes
30200000 - Computer equipment and supplies30230000 - Computer-related equipment
Status
Cancelled
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
€1,500,000
Publication date
14 Jul 2025, 08:22

Overview

Raamovereenkomst met één leverancier voor: 1. Leveren van PC hardware (zoals: laptops, monitoren, randapparatuur, etc.). 2. Leveren van tablets en smartphones (zonder abonnement). 3. Repareren van de onder 1 en 2 geleverde hardware. De waarde van de opdracht [gedurende de looptijd (exclusief opties) is geraamd tussen de € 1.000.000,- en € 1.500.000,- exclusief BTW. Teneinde generlei discussies te krijgen over het al dan niet verplicht initiëren van nieuwe aanbestedingen, kan er theoretisch tot maximaal € 7.000.000,- exclusief BTW door Waterschap Limburg worden afgenomen. Dit theoretisch maximum houdt rekening met het maximaal aantal verlengingen en eventuele eerdere vervangingen of extra aanschaf. Let op: dit is echter een theoretisch maximum (exclusief prijsindexering). Hieraan kunnen door inschrijvers geen rechten worden ontleend. Het betreft een indicatie. Er is sprake van noch een afnameplicht noch een omzetgarantie.

Contracting authorities1

WL

UNKNOWN 27489264

nlRoermond, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation19

19 documents
  • TN523094 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20251224082957.pdf

    PDF document

    142.1 KB
  • TN523094 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20250926094821.pdf

    PDF document

    10.6 KB
  • Extra nota van inlichtingen 01-10-2025.pdf

    PDF document

    246.7 KB
  • Extra nota van inlichtingen 26-09-2025.pdf

    PDF document

    160.8 KB
  • TN523094 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20250918162940.pdf

    PDF document

    10.7 KB
  • Extra nota van inlichtingen 10-09-2025.pdf

    PDF document

    198.6 KB
  • TN523094 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20250714102239.pdf

    PDF document

    10.3 KB
  • Bijlage G Format CMDB.xlsx

    Excel spreadsheet

    10.1 KB
  • Nota van inlichtingen 2025-08-18-1.pdf

    PDF document

    35.3 KB
  • Bijlage H ICO eisen.xlsx

    Excel spreadsheet

    49.1 KB
  • Nota van inlichtingen 2025-09-02-1.pdf

    PDF document

    40.9 KB
  • Bijlage F MVI eisen.pdf

    PDF document

    440.8 KB
  • Bijlage 4 Referentie.docx

    Word document

    40.2 KB
  • Bijlage E - Hardware PvE.pdf

    PDF document

    279.5 KB
  • Bijlage C1 Raamovereenkomst IT Hardware.pdf

    PDF document

    348.0 KB
  • Bijlage C2 Wachtkamerovereenkomst.pdf

    PDF document

    184.2 KB
  • uea_523094_20250422095302.pdf

    PDF document

    330.3 KB
  • Aanbestedingsleidraad ROK Hardware.pdf

    PDF document

    761.3 KB
  • Prijzenblad.xlsx

    Excel spreadsheet

    27.4 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.