Raamovereenkomst nieuwbouw Kindcentra Delft
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
De schoolbesturen en de gemeente willen met de nieuwbouw van deze kindcentra voldoen aan de onderwijsbehoeften in Delft. Belangrijke thema’s hierbij zijn menselijke maat en schaal (ontworpen voor het kind), gezondheid (o.a. Frisse Scholen klasse B), duurzaamheid, inclusief onderwijs en onderhoudsarm. De al genoemde flexibiliteit is belangrijk voor het (in de toekomst) kunnen toevoegen of wijzigen van verschillende gebruikers en aanpassen van onderwijsconcepten in het pand in de komende jaren. Het ruimtelijk beleid van de gemeente is de leidraad voor alle bouwplannen. Dit beleid is samengevat in 10 principes voor het bouwen in Delft: 10 principes voor bouwen | Gemeente Delft. Dit betreft onder andere hoge ambities op het gebied van duurzaamheid. De kindcentra in deze raamovereenkomst moeten hieraan voldoen. Maximum van 10 kindcentra
Lots1
Documentation17
- 242.3 KB
TN535328 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260511093624.pdf
PDF document
- 32.2 KB
Nota van inlichtingen 2025-09-09-1.pdf
PDF document
- 507.5 KB
Bijlage 7A Folder SocialReturn voor opdrachtnemers.pdf
PDF document
- 81.6 KB
Bijlage 4 Opgave referentieopdrachten kerncompetenties.docx
Word document
- 66.3 KB
Bijlage 2 Uitvoeringsverklaring onderaannemer.docx
Word document
- 72.2 KB
Bijlage 3 Verklaring geen Russische betrokkenheid.docx
Word document
- 22.0 MB
Presentatie Provada.pptx
File
- 78.0 KB
Bijlage 5 Checklist voor aanmelding.docx
Word document
- 9.7 KB
TN535328 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20250701164943.pdf
PDF document
- 22.3 KB
Nota van inlichtingen 2025-07-17-1.pdf
PDF document
- 265.7 KB
Bijlage 4 Opgave referentieopdrachten kerncompetenties.pdf
PDF document
- 341.2 KB
Selectieleidraad modulaire nieuwbouw kindcentra Delft.pdf
PDF document
- 272.4 KB
Bijlage 5 Checklist voor aanmelding.pdf
PDF document
- 190.6 KB
Bijlage 3 Verklaring geen Russische betrokkenheid.pdf
PDF document
- 232.1 KB
Bijlage 1 Aanmeldings- en procedurevoorschriften niet-openbaar.pdf
PDF document
- 80.3 KB
Bijlage 2 Uitvoeringsverklaring onderaannemer.pdf
PDF document
- 342.6 KB
uea_535328_20250701162447.pdf
PDF document