Raamovereenkomst Digitale Communicatiediensten Goedopweg

EF16Contract notice – general directive, standard regime9fdafba4-34ef-4129-88be-a1f178b647d0PUProvincie Utrecht
8 days left
Estimated value
Deadline8 days left10 Sept 2026, 10:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
10 Sept 2026, 10:00
CPV codes
79340000 - Advertising and marketing services79341400 - Advertising campaign services79342000 - Marketing services
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
Publication date
28 Aug 2026, 05:30

Overview

De lopende Raamovereenkomst met de leverancier van Digitale Content en digitale diensten loopt in 2026 af. Goedopweg heeft behoefte aan een structurele, meerjarige samenwerking met één digitale partner die zowel creatief als technisch kan bijdragen aan het realiseren en doorontwikkelen van digitale campagnes en digitale oplossingen. Deze Europese aanbesteding richt zich op het selecteren van één strategische digitale partner die Goedopweg ondersteunt bij het ontwikkelen, uitvoeren en doorontwikkelen van digitale campagnes, digitale oplossingen en online kanalen, inclusief de technische doorontwikkeling van de bijbehorende websites. Goedopweg beoogt één hoofdinschrijver te selecteren die – eventueel samen met partners - de digitale opgaven voor de periode 2026 tot en met 2028 vormgeeft en, indien gewenst, ook kan bijdragen aan de digitale oplossingen. Voor de maximale contractduur - inclusief verlengingen - van 4 jaar is de volgende raming gemaakt: € 1.500.000,-- (ex. BTW). Opdrachtgever is gerechtigd om tot 150% van deze geraamde waarde af te nemen onder deze Raamovereenkomst. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Alle genoemde bedragen zijn exclusief BTW. De Aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Gelet op de HvJ EU uitspraak van 19 december 2018 (zaak C 216/17) is de Aanbestedende dienst gehouden een totale maximale hoeveelheid aan te geven die onder de raamovereenkomsten kan worden afgenomen. De totale maximale hoeveelheid (over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties) van de raamovereenkomst bedraagt € 2.250.000, -- (ex. Btw).

Contracting authorities1

PU

UNKNOWN 59402109

nlUtrecht, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation3

3 documents

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.