PRW214 - S041-2026 A&B Onderhoudsbestek Watersystemen 2027-2028

EF16Contract notice – general directive, standard regimeae09f5bd-a7f2-46f4-b5eb-af92160a756aWSWaterschap Scheldestromen
9 days left
Estimated value€24,000,000
Deadline9 days left9 Sept 2026, 10:00
Competition00 participants
Lots99 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
9 Sept 2026, 10:00
CPV codes
45246000 - River regulation and flood control works45232452 - Drainage works45246200 - Riverbank protection works45247270 - Reservoir construction works45252124 - Dredging and pumping works
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
€24,000,000
Publication date
26 Aug 2026, 00:00

Overview

Het uit te voeren werk is gelegen in de provincie Zeeland binnen het beheergebied van aanbestedende dienst en is opgedeeld in de volgende negen (9) percelen: Perceel 1 – diverse locaties op Schouwen-Duiveland; Perceel 2 – diverse locaties op Tholen en Sint Philipsland; Perceel 3 – diverse locaties op Walcheren; Perceel 4 – diverse locaties op Walcheren en Noord-Beveland; Perceel 5 – diverse locaties op Zak van Zuid-Beveland; Perceel 6 – diverse locaties op Zuid-Beveland Noord en Oost; Perceel 7 – diverse locaties op Zeeuws-Vlaanderen West; Perceel 8 – diverse locaties op Zeeuws-Vlaanderen Midden; Perceel 9 – diverse locaties op Zeeuws-Vlaanderen Oost. Onder de scope van de raamovereenkomst valt het onderhoud aan de watersystemen van aanbestedende dienst en deze bestaan in hoofdzaak uit de volgende werkzaamheden: Het vanaf de kant uitvoeren van mechanisch baggeren (met behulp van een kraan met een maximum bereik van 22 meter) van diverse waterlopen t.b.v. onderhoudsbaggerwerkzaamheden; Het transporteren van vrijgekomen baggerspecie; Het uitvoeren van oeverherstel inclusief fauna uittredeplaatsen; Het herstellen van drainage-uitmondingen; Het verwijderen en aanbrengen van (landbouw)dammen; Het schonen van duikers; Het uitvoeren van groenwerkzaamheden (snoeien) voorafgaand aan uitvoeren baggerwerkzaamheden; Het uitvoeren van calamiteiten werkzaamheden t.b.v. het watersysteem; Het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. De volgende zaken behoren niet tot de scope van de raamovereenkomst: Aanbestedende dienst behoudt zich te allen tijde het recht voor om in alle percelen werkzaamheden met eigen materieel uit te voeren, al dan niet in samenwerking met opdrachtnemer; Investeringsprojecten; Achterstallige baggerwerkzaamheden; Bij calamiteiten behoudt aanbestedende dienst zich het recht voor om gebruik te maken van derden; Werkzaamheden als genoemd in deze raamovereenkomst die samenvallen met andere werkzaamheden aan de watersystemen (combineren van werkzaamheden); Werkzaamheden waarbij maatregelen genomen moeten worden voor werken in verontreinigde landbodem en/of waterbodem. Bovenstaande opsomming is niet uitputtend.

Contracting authorities1

WS

UNKNOWN 51640813

nlMiddelburg, Netherlands
[email protected]

Lots9

Documentation0

Documents have not been synced yet. Last checked 31 Aug 2026, 18:42.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.