Proiectare si executie lucrari aferente obiectivului “MODERNIZARE PRIN ASFALTARE DC 92 PLOPEASA, DC 237 DÂLMA ŞI DC 98 DELENI ÎN COMUNA SCORŢOASA, JUDEŢUL BUZĂU”

SCNSimplified contract noticescn1057963CSComuna Scortoasa
Estimated valueRON 5,880,760
DeadlineExpired25 Nov 2019, 13:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
scn1057963
Contract type
Deadline
25 Nov 2019, 13:00
CPV codes
45233120 - Road construction works
Status
Evaluating offers
Notice type
SCNSimplified contract notice
Source
SEAP/SICAP
Estimated value
RON 5,880,760
Publication date
7 Nov 2019, 19:37

Overview

Proiectare si executie lucrari aferente obiectivului ““MODERNIZARE PRIN ASFALTARE DC 92 PLOPEASA, DC 237 DÂLMA ŞI DC 98 DELENI ÎN COMUNA SCORŢOASA, JUDEŢUL BUZĂU”, respectiv: - servicii de proiectare - faza PT + PAC + DDE + CS + AT + Veriificare - executie lucrari cf proiect tehnic elaborat in prealabil. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor- 10. A.C. va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari cel tirziu in a 4-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor Valoarea totala estimata pentru achizitia de servicii de proiectare si executie de lucrari este de: 5.880.760 lei fara TVA, defalcata pe capitol bugetare astfel: Servicii de proiectare: 151.000 lei fara TVA. Executie lucrari: Cap. 4. Constructii si instalatii: 5.724.036 lei fara TVA Cap. 5.1. Organizare de santier: 5.724 lei fara TVA

Contracting authorities1

CS

CUI 3662657

roScortoasa, Romania
[email protected]

Lots1

Documentation0

Documents have not been synced yet. Last checked 4 Sept 2026, 09:21.

Award criteria1

Criterion information

Name
Pretul cel mai scazut
Weight
100% (100 of 100)
Order number
#1
Price criterion
Yes
Directly proportional
No

Participants0

No participants recorded for this notice.