Procedura 1 - Echipamente medicale de salon

ANNProcurement noticeNSNOVIMARMED S.R.L.
Estimated valueRON 4,045,500
DeadlineExpired13 May 2026, 00:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
13 May 2026, 00:00
CPV codes
Status
Published
Notice type
ANNProcurement notice
Estimated value
RON 4,045,500
Publication date
29 Apr 2026, 00:00

Overview

NOVIMARMED SRL, cod de identificare fiscală 35872819, înregistrată la Registrul Comerțului sub nr. J16/692/2016, cu sediul în MUN. CRAIOVA, STR. PĂCII, NR. 21, DEMISOL, JUD. DOLJ, telefon 0754800063, poștă electronică <!-- var prefix = '&#109;a' + 'i&#108;' + '&#116;o'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy42473 = 'm&#97;r&#105;&#97;v&#105;&#111;l&#101;t&#97;n&#111;v&#97;c' + '&#64;'; addy42473 = addy42473 + 'gm&#97;&#105;l' + '&#46;' + 'c&#111;m'; document.write('<a ' + path + '\'' + prefix + ':' + addy42473 + '\'>'); document.write(addy42473); document.write('<\/a>'); //-->\n <!-- document.write('<span style=\'display: none;\'>'); //--> Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea. <!-- document.write('</'); document.write('span>'); //--> , reprezentată legal prin NOVAC MARIA- VIOLETA invita orice operator economic interesat sa depuna oferte in scopul atribuirii contractului de furnizare având ca obiect: Procedura 1 - Echipamente medicale de salon - concentrator oxigen, scaun transport pacienti, noptiera cu sertar, pat cu cantar, targa semiautomata, trusa videolaringoscop, sistem nurse call, injectomat, incalzitor pacient, pat sectie terapie intensiva, monitor medical de functii vitale, trusa urgenta defibrilator, Infuzomat, statie centrala 16 posturi, rampa oxigen, electrocardiograf, aparat ventilatie, targă medicală pentru transfer și transport pacient în unitate medicală, monitor functii vitale, statie andocare, butelie oxigen 50 l din cadrul proiectului ” Centru de Ingrijiri Paliative Craiova”, Cod SMIS: 322769, proiect cofinantat prin Program Regional Sud-Vest Oltenia 2021 - 2027, Prioritatea de investiții: Prioritatea 1 - „Competitivitate prin inovare și întreprinderi dinamice”, Obiectivul Specific 1.3. - „Intensificarea creșterii sustenabile și creșterea competitivității IMM-urilor și crearea de locuri de muncă în cadrul IMM-urilor, inclusiv prin investiții productive (FEDR)”, Intervenția 1 - „Îmbunătațirea competitivității și a inovării în microîntreprinderi și IMM-uri, prin operațiuni dedicate”, Obiectivul Specific 1.4 - „Dezvoltarea competențelor pentru specializare inteligentă, tranziție industrială și antreprenoriat (FEDR)”, Apelul de proiecte: PRSVO/152/PRSVO_P1/OP1, Contract de finantare: nr. 584 din 17 iunie 2025, beneficiar: NOVIMARMED S.R.L. Durata contractului de furnizare pentru achiziția Procedura 1 - Echipamente medicale de salon, având ca obiect: „ concentrator oxigen, scaun transport pacienti, noptiera cu sertar, pat cu cantar, targa semiautomata, trusa videolaringoscop, sistem nurse call, injectomat, incalzitor pacient, pat sectie terapie intensiva, monitor medical de functii vitale, trusa urgenta defibrilator, Infuzomat, statie centrala 16 posturi, rampa oxigen, electrocardiograf, aparat ventilatie, targă medicală pentru transfer și transport pacient în unitate medicală, monitor functii vitale, statie andocare, butelie oxigen 50 l” este de pana la 4 (patru) luni de la data semnarii contractului de furnizare.

Contracting authorities1

NS

CUI 35872819

roMunicipiul Craiova, Romania

Lots1

Documentation0

Documents have not been synced yet. Last checked 3 Sept 2026, 02:37.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.