Policarbonat compact oglindat auriu

Estimated valueRON 4,530
DeadlineExpired30 Apr 2026, 09:00
Competition00 participants
Lots00 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
30 Apr 2026, 09:00
CPV codes
44800000 - Paints, varnishes and mastics
Status
Published
Notice type
ADVAdvertorial
Estimated value
RON 4,530
Publication date
28 Apr 2026, 12:32

Overview

Policarbonat compact oglindat auriu 2050 x 3050 x 5 mm ( placa taiata la dimensiunile : 949 x 995 mm , cantitate = 14 bucăți ; 699 x 995 mm , cantitate =2 bucăți ; 605 x 995 mm , cantitate = 2 bucăți ) , Cantitate = 3 seturi

Autoritatea contractanta se obliga sa plateasca pretul produselor catre operatorul economic în conformitate cu prevederile Legii 72/2013, în termen de max. 30 de zile de la data primirii facturii si a receptiei produselor. Plata se va face dupa incarcarea facturii fiscale în programul e-facturare si receptionarea produselor, in contul operatorului economic deschis la Trezoreria Statului. In factura emisa se va înscrie, în mod obligatoriu, codurile CPV corespunzătoare in baza caruia s-a realizat achizitia,

Operatori economici de profil. Oferta financiara se va transmite in format electronic la adresa de e-mail [email protected] . Propunerea financiară nu trebuie sa depaseasca valoarea estimata de AC in suma de 4.530,00 lei fără TVA. Oferta declarata castigatoare de catre autoritatea contractanta se va posta pe S.E.A.P. in CATALOGUL ELECTRONIC, pentru a se tranzactiona si on-line.

Oferta se va transmite pana la data si ora din prezentul anunt publicitar la adresa de e-mail: [email protected]. Livrarea se va face franco-depozit beneficiar produsele fiind insotite de Declaratie de conformitate. La livrare, produsele vor fi insotite de factura fiscala, certificat de garantie, etc. Termen de livrare: 3-5 zile de la finalizarea achizitiei.

Contracting authorities1

OB

CUI 4221314

roBucuresti, Romania
[email protected]

Lots0

No lots recorded for this notice.

Documentation0

Documents have not been synced yet. Last checked 2 Sept 2026, 15:23.

Award criteria1

Criterion information

Name
Pretul cel mai scazut.
Weight
100% (100 of 100)
Order number
#0
Price criterion
No
Directly proportional
No

Participants0

No participants recorded for this notice.