Persoonsbeveiliging met val- en bewegingsdetectie
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
De opdracht omvat het leveren van apparaten met bijbehorende dienstverlening per apparaat. De dienstverlening kan voor de apparaten verschillen. Leveringen • Het leveren van apparaten met signalering op bewegingsloosheid-, valdetectie en opvolging voor alleen werken waarbij het apparaat voorzien is van een in het apparaat geïntegreerde spraakfunctie. • Het leveren van in het apparaat te integreren gasmeters met pompfunctie die meten op in ieder geval O2, CO, H2S, VOC en LEL detectie. • Het leveren van bijbehorende producten bij de apparaten zoals sensoren, oplader die nodig zijn om de apparaten operationeel te maken. • Het leveren van kalibratie- en teststation met benodigde accessoires voor het kalibreren, testen en laden. Aan enkele apparaten dient dienstverlening te worden gekoppeld. Deze dienstverlening bestaat in het kort uit het voorzien in een meldkamer en het voorzien in real time managementinformatie. Levering van ongeveer 120 apparaten en bijbehorende dienstverlening
Lots1
Documentation18
- 58.6 KB
Bijlage 4 Inschrijfformulier Prijs3.xlsx
Excel spreadsheet
- 209.9 KB
TN567753 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260511084515.pdf
PDF document
- 58.5 KB
Bijlage 4 Inschrijfformulier Prijs2.xlsx
Excel spreadsheet
- 505.6 KB
Nota van inlichtingen 2026-03-23-1.pdf
PDF document
- 486.7 KB
Nota van inlichtingen 2026-03-18-6.pdf
PDF document
- 480.6 KB
Nota van inlichtingen 2026-03-18-1.pdf
PDF document
- 102.5 KB
Programma van eisen (1).docx
Word document
- 203.5 KB
TN567753 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260316160912.pdf
PDF document
- 258.0 KB
01 Alarmopvolging protocol WL binnen en buiten kantooruren (1).pdf
PDF document
- 163.4 KB
Bijlage C Concept raamovereenkomst Leveringen 2026 (1) (1).docx
Word document
- 287.4 KB
Nota van inlichtingen 2026-03-12-1.pdf
PDF document
- 30.2 KB
Bijlage 3 Bewijsmiddelen Technische Geschiktheid.docx
Word document
- 109.9 KB
Bijlage D Overzicht Apparaten Waterschap Limburg 30-10-2025.pdf
PDF document
- 143.0 KB
TN567753 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260224131724.pdf
PDF document
- 328.3 KB
uea_567753_20260122100227.pdf
PDF document
- 461.3 KB
Bijlage A Programma van eisen (1).pdf
PDF document
- 577.2 KB
Aanbestedingsleidraad persoonsbeveiliging met val- en bewegingsdetectie (1).pdf
PDF document
- 149.4 KB
Bijlage C Concept raamovereenkomst Leveringen 2026.docx
Word document