Persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM)

EF16Contract notice – general directive, standard regimece81799a-b1ea-4fc7-a1ee-4a6288e12121GAGemeente Almere
31 days left
Estimated value
Deadline31 days left1 Oct 2026, 11:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
1 Oct 2026, 11:00
CPV codes
18100000 - Occupational clothing, special workwear and accessories18141000 - Work gloves18830000 - Protective footwear35113400 - Protective and safety clothing
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
Publication date
28 Aug 2026, 16:37

Overview

Met deze aanbesteding beoogt gemeente Almere een duurzame samenwerking aan te gaan met een leverancier die kwalitatief hoogwaardig en veilige PBM’s levert aan ongeveer 150 medewerkers van gemeente Almere, dat voldoet aan de geldende wet- en regelgeving en zorgt voor een betrouwbare en tijdige levering tegen transparante kosten. Daarnaast hecht de gemeente waarde aan duurzame en circulaire oplossingen en het creëren van maatschappelijke impact. De maximale opdrachtwaarde voor de nieuwe raamovereenkomst is € 360.000,- inclusief de opties tot verlenging, indexatie en exclusief btw. Mocht voor het einde van de raamovereenkomst de gerealiseerde opdrachtwaarde het maximale bedrag bereiken, dan eindigt de raamovereenkomst van rechtswege. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend. De genoemde opdrachtwaarde betreft uitsluitend een indicatie van de verwachte afname. De opdrachtnemer kan geen aanspraak maken op een minimale afname of omzet. De raamovereenkomst gaat in op 1 januari 2027 en kent een initiële looptijd tot 31 december 2028. Daarna heeft de gemeente de mogelijkheid om de raamovereenkomst twee (2) keer stilzwijgend met één (1) jaar te verlengen tot uiterlijk 31 december 2030, indien verlenging noodzakelijk is voor de uitvoering van de werkzaamheden.

Contracting authorities1

GA

UNKNOWN 162046567

nlAlmere, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation10

10 documents
  • Bijlage 02_Programma van Eisen_PBM.pdf

    PDF document

    799.7 KB
  • TN608393 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260828183715.pdf

    PDF document

    216.4 KB
  • Bijlage 03_prijzenblad PBM IA2025.10.02-beveiligd.xlsx

    Excel spreadsheet

    27.6 KB
  • Bijlage 05_Beschrijving praktijktest docx.pdf

    PDF document

    183.5 KB
  • Bijlage 06_AIV gemeente Almere 2023.pdf

    PDF document

    284.7 KB
  • Bijlage 07_Concept raamovereenkomst PBM.pdf

    PDF document

    373.5 KB
  • Bijlage 04_Technische Bekwaamheid.docx

    Word document

    37.7 KB
  • Offerteaanvraag Openbare EA_Persoonlijke beschermingsmiddelen.pdf

    PDF document

    1.1 MB
  • uea_608393_20260826135248.pdf

    PDF document

    538.0 KB
  • Bijlage 08_Wachtkamerovereenkomst PBM.pdf

    PDF document

    768.8 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.