Particulier Alarm Centrale (PAC) & Beveiligingsdiensten (BD)

EF16Contract notice – general directive, standard regimec860eaf5-1726-40f9-bb5d-125380553ea9SYStichting Yuverta
760 days left
Estimated value
Deadline760 days left29 Sept 2028, 22:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
29 Sept 2028, 22:00
CPV codes
79710000 - Security services
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
Publication date
16 Feb 2024, 13:10

Overview

Op dit moment heeft Yuverta voor alle locaties de benodigde dienstverlening t.a.v. Particulier Alarm Centrale (‘PAC’) & Beveiligingsdiensten (‘BD’). Het overgrote deel van de dienstverlening richt zich op a) de aansluiting op de PAC, en b) de opvolging van meldingen via de PAC, te weten surveillancediensten. Daarnaast zijn er overige beveiligingsdiensten benodigd, te weten c) openen & sluiten van locaties, d) opvolging bij calamiteiten, en e) het uitvoeren van brandrondes c.q. leveren van brandwachten. Tevens is het wenselijk dat Yuverta bij opdrachtnemer t.a.v. PAC & BD f) aanverwante producten en diensten, zoals (maar niet gelimiteerd tot) camerabewaking, portier diensten, inbraak- en brandsystemen, het aansluiten en beheren van apparatuur en systemen, persoonsbeveiliging en specialistische beveiligingsdiensten zoals inzet van teams met speurhonden kan afnemen. Hiertoe is Yuverta gerechtigd, niet verplicht. € 2.000.000

Contracting authorities1

SY

UNKNOWN 516147630

nlHouten, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation26

26 documents
  • TN450455 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240711151007.pdf

    PDF document

    9.7 KB
  • 1. Nota van Inlichtingen 2.pdf

    PDF document

    416.2 KB
  • TN450455 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240306105202.pdf

    PDF document

    8.6 KB
  • 1. Nota van Inlichtingen 3.pdf

    PDF document

    433.2 KB
  • 2. NvI 1 - Bijlage 1 Adressenlijst.xlsx

    Excel spreadsheet

    16.5 KB
  • 3. NvI 1 - Bijlage 2 Aangepast Formulier Prijzenblad.xlsx

    Excel spreadsheet

    20.1 KB
  • 2. NvI 2 - Bijlage 1 Tweede Aangepast Formulier Prijzenblad.xlsx

    Excel spreadsheet

    20.5 KB
  • TN450455 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240216141028.pdf

    PDF document

    9.0 KB
  • 1. Nota van Inlichtingen 1.pdf

    PDF document

    361.0 KB
  • TN450455 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240201153624.pdf

    PDF document

    8.1 KB
  • 16. Formulier Uitvoeringsplan social return.docx

    Word document

    329.8 KB
  • 12. Checklist inschrijving.pdf

    PDF document

    67.9 KB
  • 15. Formulier Prijzenblad.xlsx

    Excel spreadsheet

    20.1 KB
  • 13. UEA.pdf

    PDF document

    1.5 MB
  • 14. Formulier Referenties.docx

    Word document

    328.2 KB
  • 09. Factuurwijzer v2.0 (maart 2023).pdf

    PDF document

    2.7 MB
  • 11. Concept Wachtkamerovereenkomst d.d. 20240201.pdf

    PDF document

    173.0 KB
  • 10. Concept Verwerkersovereenkomst d.d. 20240201.pdf

    PDF document

    346.8 KB
  • 08. Integriteitscode Yuverta.pdf

    PDF document

    221.5 KB
  • 04. Concept Overeenkomst d.d. 20240201.pdf

    PDF document

    186.0 KB
  • 07. Dossier Afspraken en Procedures (DAP) d.d. 20240201.pdf

    PDF document

    206.6 KB
  • 06. Addendum IT Yuverta Versie 2.0.pdf

    PDF document

    258.3 KB
  • 05. Algemene Inkoopvoorwaarden versie 2.0.pdf

    PDF document

    233.9 KB
  • 01. Aanbestedingsleidraad PAC&BD d.d. 20240201.pdf

    PDF document

    593.3 KB
  • 03. Programma van eisen v1.0 d.d. 20240201.pdf

    PDF document

    471.9 KB
  • 02. Verslag marktconsultatie PAC d.d. 20230420.pdf

    PDF document

    463.9 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.