Pachet carne si produse derivate

DADirect awardda35389878CACOMUNA APAHIDA
Estimated valueRON 2,270
DeadlineExpired1 Apr 2024, 09:36
Competition11 participant
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
da35389878
Contract type
—
Deadline
1 Apr 2024, 09:36
CPV codes
15000000 - Food, beverages, tobacco and related products
Status
Awarded
Notice type
DADirect award
Source
SEAP/SICAP
Estimated value
RON 2,270
Publication date
1 Apr 2024, 05:34

Overview

Pachet carne si produse derivate, continand: 1) Carne porc (spata) - 30kg X 19,50lei/kg = 585 lei; 2) Ciolan afumat fara os - 30kg X 24,50lei/kg = 735 lei; 3) Carnati afumati - 30kg X 29,00lei/kg = 870 lei; 4) Slanina pentru jumere si de topit - 10kg X 8,00lei/kg = 80 lei. Livrare: Livrarea se va face la S.C. PISCICOLA 6 LACURI S.R.L., loc. Campenesti, comuna Apahida, jud. Cluj, fara costuri suplimentare. Persoana de contact: administrator Horatiu Cioara. Plată: O.P.

Contracting authorities1

CA

CUI 4485243

roApahida, Romania
[email protected]

Lots1

Documentation0

Documents have not been synced yet. Last checked 28 Sept 2026, 14:52.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants1

Procured items1