Opstellen Omgevingsplan
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Met deze aanbesteding wenst Opdrachtgever één (1) partij te contracteren die samen met de Opdrachtgever het integrale omgevingsplan voor de gemeente Zeist zal opstellen conform de gestelde Eisen en Wensen omschreven in deze Aanbestedingsleidraad en bijbehorende documenten. Omdat het omgevingsplan zowel voor de gemeente als voor gegadigden nieuwe materie is, hecht de gemeente aan een partnership waarbinnen gezamenlijk geleerd kan worden hoe dit nieuwe instrument op te stellen en toe te passen. Voor de nieuw af te sluiten dienstverlening heeft Opdrachtgever o.a. de volgende doelstellingen: • Opstellen van het omgevingsplan conform de Transitiestrategie omgevingsplan Zeist 2024 zie Bijlage 1; • Een goede samenwerking met de Opdrachtnemer bij het opstellen van het omgevingsplan; • Samen leren hoe het omgevingsplan het beste vormgegeven kan worden. 940.000,-
Lots1
Documentation16
- 13.2 KB
Nota van inlichtingen 2025-10-13-1.pdf
PDF document
- 141.9 KB
TN543488 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260204222227.pdf
PDF document
- 56.4 KB
Nota van inlichtingen 2025-09-26-1.pdf
PDF document
- 1.0 MB
Aanbestedingsleidraad EA Opstellen Omgevingsplan v1.1.pdf
PDF document
- 79.9 KB
Bijlage 3 Planning opbouw omgevingsplan.pdf
PDF document
- 8.2 KB
TN543488 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20250901121136.pdf
PDF document
- 178.6 KB
Bijlage 9 - Programma van eisen v1.0.pdf
PDF document
- 47.0 KB
Bijlage 7 - Prijzenblad v1.1.xlsx
Excel spreadsheet
- 163.4 KB
Bijlage 10 - Programma van Wensen V1.0.pdf
PDF document
- 349.4 KB
Bijlage 5 - UEA Europese Aanbesteding Opstellen Omgevingsplan.pdf
PDF document
- 37.8 KB
Bijlage 8 - Verklaring verordening EU 2022-576 (Sanctiepakket Rusland) v1.0.docx
Word document
- 40.0 KB
Bijlage 6 - Referentieverklaring v1.0.docx
Word document
- 6.9 MB
Bijlage 2 - Begrenzing deelgebieden.pdf
PDF document
- 259.3 KB
Bijlage 4 - Algemene-inkoopvoorwaarden-gemeente-Zeist-2024.pdf
PDF document
- 270.8 KB
Bijlage 3 - Concept Raamovereenkomst v1.0.pdf
PDF document
- 725.3 KB
Bijlage 1 - Transitiestrategie omgevingsplan Zeist 2024_vastgesteld.pdf
PDF document