„Oprava zabezpečovacího zařízení v žst. Doudleby nad Orlicí“ a „Rekonstrukce PZM v km 64,614 (P4038) trati Týniště nad Orlicí - Letohrad"

cn-socialContract notice – light regime00365267-2026SOSpráva železnic, státní organizace
663 days left
Estimated valueCZK 165,587,034
Deadline663 days left30 Jun 2028, 22:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
30 Jun 2028, 22:00
CPV codes
45000000 - Construction work45231400 - Construction work for electricity power lines45232221 - Transformer substation45234115 - Railway signalling works
Status
Active
Notice type
cn-socialContract notice – light regime
Source
Estimated value
CZK 165,587,034
Publication date
27 May 2026, 22:00

Overview

Předmětem plnění veřejné zakázky je zhotovení souboru staveb „Oprava zabezpečovacího zařízení v žst. Doudleby nad Orlicí“ (dále jen „Stavba 1“) a „Rekonstrukce PZM v km 64,614 (P4038) na trati Týniště nad Orlicí – Letohrad“ (dále jen „Stavba 2“). Náplní prací je především oprava technologie staničního sdělovacího a zabezpečovacího zařízení a přejezdového zabezpečovacího zařízení PZM v km 64,112 (P4037) a v km 64,614 (P4038) trati Letohrad – Týniště nad Orlicí. Technologie bude umístěna do nové technologické budovy, dále dojde k opravě přípojky pro napájení a ke zřízení EOV. Dále bude provedena oprava traťových zabezpečovacích zařízení ve směrech do žst. Vamberk, Potštejn a Kostelec nad Orlicí.

Zadavatel stanovuje závaznou zadávací podmínku tak, že částka 165 595 033,61 Kč je nejvyšší přípustnou nabídkovou cenou (bez DPH) s tím, že pro Stavbu 1 je nejvyšší přípustnou nabídkovou cenou (bez DPH) částka 144 035 715,69 Kč a pro Stavbu 2 je nejvyšší přípustnou nabídkovou cenou (bez DPH) částka 21 559 317,92 Kč, a to pod sankcí vyloučení z další účasti v zadávacím řízení

Contracting authorities1

Lots1

Documentation0

The source system does not support document syncing.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.