Ontwikkelingsgerichte Arbeidsmatige Dagbesteding (Toelatingsprocedure SAS zonder EMVI)
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Diamantgroep is voornemens op 26 augustus 2026 een aanbesteding te publiceren voor Ontwikkelingsgerichte Arbeidsmatige Dagbesteding (OAD) middels een Toelatingsprocedure SAS zonder EMVI. De gestreefde uiterste inschrijfdatum is 1 oktober 2026. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2027. Aan deze planning kunnen geen rechten worden ontleend. De opdracht wordt uitgevoerd via een toelatingsprocedure. Aanbieders die voldoen aan de gestelde eisen en voorwaarden komen in aanmerking voor een overeenkomst. Ontwikkelingsgerichte Arbeidsmatige Dagbesteding (OAD) biedt dagbesteding die gericht is op leren en werken, passend bij de belevingswereld en mogelijkheden van de deelnemer. Het betreft laagdrempelige activiteiten zonder prestatiedruk, waarbij ontwikkeling, participatie en een positieve ervaring centraal staan. OAD is bedoeld voor inwoners die behoefte hebben aan dagbesteding met nabijheid van begeleiding, waarbinnen zij zich kunnen ontwikkelen en tot bloei kunnen komen. €4.578.388,- per jaar
.
Lots1
Documentation17
- 205.1 KB
TN599828 - EF20 Aankondiging van een opdracht - Aankondiging publiceren 20260825151305.pdf
PDF document
- 416.0 KB
k. Bijlage 9 - Administratie- en declaratieprotocol OAD.pdf
PDF document
- 88.2 KB
g. Bijlage 5b. Nota van Antwoorden marktconsultatie OAD.pdf
PDF document
- 149.8 KB
h. Bijlage 6 Klantproces OAD.pdf
PDF document
- 376.5 KB
j. Bijlage 8 Werkwijze no show 2027.pdf
PDF document
- 89.1 KB
i. Bijlage 7 Afwegingskader OAD-DO.pdf
PDF document
- 373.1 KB
f. Bijlage 5a. Marktconsultatie 1 Tariefopbouw OAD.pdf
PDF document
- 41.3 KB
n. Bijlage 12 - Formulier Inschrijving en akkoord uitvoeringseisen.docx
Word document
- 1.1 MB
e. Bijlage 5 Rapportage Tarievenonderzoek OAD 1-1-2027.pdf
PDF document
- 58.4 KB
l. Bijlage 10 - Formulier Referentie.docx
Word document
- 279.3 KB
m. Bijlage 11 - (Concept)overeenkomst.docx
Word document
- 560.7 KB
o. Bijlage 13 UEA.pdf
PDF document
- 183.6 KB
c. Bijlage 3 Productbeschrijving OAD.pdf
PDF document
- 98.9 KB
d. Bijlage 4 Illustratieve persona's OAD.pdf
PDF document
- 937.4 KB
a. 20260521 Inkoopdocument OAD.pdf
PDF document
- 351.3 KB
b. Bijlage 2 - Programma van Eisen.pdf
PDF document
- 182.6 KB
TN599828 - EF04 Vooraankondiging - Vooraankondiging publiceren 20260703143057.pdf
PDF document