Onderhoud en verledden openbare verlichting - Gemeente Heeze-Leende

EF16Contract notice – general directive, standard regimeab6babce-af04-49a3-8863-431547869744GHGemeente Heeze-Leende
575 days left
Estimated value€1
Deadline575 days left31 Mar 2028, 00:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
31 Mar 2028, 00:00
CPV codes
50232100 - Street-lighting maintenance services45316110 - Installation of road lighting equipment
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
€1
Publication date
5 Jan 2026, 00:00

Overview

De werkzaamheden hebben betrekking op het functioneel in stand houden van de openbare verlichtingsinstallatie (OVL) en het uitvoeren van projectmatige vervangingswerkzaamheden openbare verlichtingsinstallatie en bestaan in hoofdzaak uit: uitvoeren van regulier onderhoud; opheffen van storingen en defecten; herstellen van schades door aanrijdingen en vernielingen; (ver)plaatsen of verwijderen van verlichtingsobjecten; opnieuw richten van scheefstaande verlichtingsobjecten; vervangen van lichtmasten en armaturen; rapporteren van de verrichte werkzaamheden; het aanleveren van schade-informatie bij aanrijding ten behoeve van schadeverhaal; het uitvoeren van OVL-vervangingsprojecten; het aanleveren van revisiegegevens. De uit te voeren werkzaamheden liggen binnen de gemeentegrenzen van de gemeente HeezeLeende en vallen alleen onder haar verantwoordelijkheid. Daar het een verledden- en onderhoudsovereenkomst betreft moeten de werkzaamheden worden uitgevoerd op diverse locaties binnen de gemeente. De werkzaamheden betreffen het fasegewijs vervangen van conventionele armaturen en onderhoudswerkzaamheden en vormen een technisch geheel. Diverse bedrijven in de sector hebben alle disciplines in huis om de diverse onderdelen van het werk uit te kunnen voeren. De omvang van de opdracht, zowel financieel als technisch, is dusdanig dat het volledige werk ook voor een MKB bedrijf goed uitvoerbaar is. De conclusie is dat de opdracht niet is samengevoegd.   Indien het vervangen en onderhoud gesplitst zouden worden, is meer coördinatie noodzakelijk. Dit brengt extra activiteiten en dus meer (interne) kosten met zich mee. Indien de coördinatie niet optimaal verloopt, kan dit leiden tot vertraging en daarmee extra overlast voor belanghebbenden (zoals bedrijven en bewoners). Daarbij wordt de gemeente dan ook verantwoordelijk voor de planning en coördinatie van de uitvoering. Omdat dit alles niet in het belang van de gemeente is, adviseren we om de werkzaamheden door één aannemer te laten uitvoeren. Splitsen in percelen die onafhankelijk van elkaar kunnen worden gegund, leidt niet tot een betere toegankelijkheid voor het mkb, maar eerder tot de hierboven genoemde sub-optimalisatie. Zodoende wordt de opdracht niet in percelen verdeeld.  De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal twee jaar en maximaal vier jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 april 2026.

Contracting authorities1

GH

UNKNOWN 17274037

nlHeeze, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation0

Documents have not been synced yet. Last checked 3 Sept 2026, 09:54.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.