Obnova záložného rádiokomunikačného systému

20 days left
Estimated value€2,556,321
Deadline20 days left23 Sept 2026, 09:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
23 Sept 2026, 09:00
CPV codes
32344210 - Radio equipment48800000 - Information systems and servers50333000 - Maintenance services of radio-communications equipment72254100 - Systems testing services80511000 - Staff training services
Status
Active
Notice type
cn-socialContract notice – light regime
Source
Estimated value
€2,556,321
Publication date
9 Aug 2026, 22:00

Overview

Obnova záložného rádiokomunikačného systému vrátane dodávky technickej dokumentácie, vykonanie testov FAT, SAT, overovacej prevádzky, náhradných dielov, školenia zamestnancov objednávateľa a poskytovania záručného a pozáručného servisu.

1. Táto verejná súťaž bude prebiehať v súlade s ustanoveniami podľa § 66 ods. 7 písm. b) zákona 343/2015 o verejnom obstarávaní 2. Komunikácia a výmena informácií v tomto obstarávaní sa uskutočňuje písomne, prostredníctvom elektronických prostriedkov v zmysle § 20 zákona o verejnom obstarávaní. 3. Vzájomná komunikácia, poskytovanie vysvetlení a dorozumievanie medzi obstarávateľom a záujemcami a uchádzačmi bude uskutočňovaná v slovenskom jazyku a elektronicky prostredníctvom informačného systému Josephine na portáli https://josephine.proebiz.com 4. Obstarávateľ poskytuje neobmedzený a priamy prístup elektronickými prostriedkami k súťažným podkladom a k prípadným všetkým doplňujúcim podkladom. Súťažné podklady a prípadné vysvetlenie alebo doplnenie súťažných podkladov alebo inej sprievodnej dokumentácie budú obstarávateľom zverejnené v elektronickom prostriedku https://josephine.proebiz.com Z uvedeného dôvodu obstarávateľ tieto dokumenty záujemcom nezasiela. Zároveň ich obstarávateľ zverejní v Profile verejného obstarávateľa na stránke Úradu pre verejné obstarávanie. 6. Vysvetlenie informácií potrebných na vypracovanie ponuky a na preukázanie splnenia podmienok účasti, obstarávateľ bezodkladne oznámi najneskôr 6 dní pred uplynutím lehoty na predkladanie ponúk za predpokladu, že žiadosť o vysvetlenie bude doručená elektronicky funkcionalitou elektronického prostriedku https://josephine.proebiz.com dostatočne vopred. 7. Predmetné obstarávanie nie je zelené verejné obstarávanie, nie je obstarávanie inovácií, nie je obstarávanie zamerané na sociálne aspekty. 8. Skutočnosti, týkajúce sa postupu zadávania zákazky neupravené v oznámení o vyhlásení verejného obstarávania a v súťažných podkladoch sa riadia príslušnými ustanoveniami zákona o verejnom obstarávaní. 9. Obstarávateľ nesmie uzavrieť zmluvu s uchádzačom, ktorý má povinnosť zapisovať sa do registra partnerov verejného sektora a nie je zapísaný v registri partnerov verejného sektora alebo ktorého subdodávatelia alebo subdodávatelia podľa osobitného predpisu, ktorí majú povinnosť zapisovať sa do registra partnerov verejného sektora a nie sú zapísaní v registri partnerov verejného sektora alebo ak ich konečným užívateľom je osoba uvedená v § 11 ods.1 písm. c) zákona o verejnom obstarávaní.

Contracting authorities1

Lots1

Documentation0

The source system does not support document syncing.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.