Achizitie fluxant pentru fabricarea mixturii stocabile – D.R.D.P. Craiova
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Autoritatea contractanta, D.R.D.P. Craiova, dorește să achiziționeze fluxant pentru fabricarea mixturii stocabile MASBF8 in regie proprie de catre Sectia de Productie, in conformitate cu Cerintele minimale nr. 510/26.08.2026, atasate prezentei. Se va oferta pretul pentru intraga cantitate necesara de produse (PACHET – 6.100 kg). Oferta va contine obligatoriu toate elementele solicitate. Se va transmite prin posta, posta electonica (e-mail: [email protected]) sau va fi depusa, in original, la Secretariatul D.R.D.P. Craiova la adresa: Municipiul Craiova, Calea Severinului, nr. 95, Jud. Dolj oferta tehnico-financiara (semnata si stampilata pe fiecare pagina) si preturile unitare exprimate exclusiv în lei, fără TVA, cu 2 zecimale, dar si pretul total al ofertei. In cazul acceptarii propunerii autoritatii contractante veti transmite Cerintele minimale nr. 510/26.08.2026 insusite (semnate si stampilate pe fiecare pagina), atasate ofertei. Nu se accepta oferte partiale. Oferta va contine obligatoriu toate elementele solicitate. Documentele si toate eventualele clarificari ce pot aparea se pot accesa gratuit de pe platforma http://eachizitii.cnadnr.ro/.
Livrare: Livrarea produselor se va efectua, în termen de in maxim 15 zile lucratoare de la primirea comenzii lansate de beneficiar la Baza de intretinere si deszapezire DEx 12 km 19+370 Localitatea Bals, jud. Olt, in conformitate cu Cerintele minimale Nr. 510/26.08.2026, atasate prezentei. Plata: Cu OP in termen de 45 de zile sau 60 de zile (in functie de sursa de finantare) de la data la care factura electronica devine disponibila in SPV pentru descarcare.
Oferta personalizata se va publica in Catalogul electronic din SEAP (www.e-licitatie.ro) si se va preciza la denumire ,,obligatoriu nr. prezentului Anunt Publicitar publicat in SEAP si denumirea: Achizitie fluxant pentru fabricarea mixturii stocabile – D.R.D.P. Craiova”. Se va transmite prin posta, posta electonica (e-mail: [email protected]) sau va fi depusa, in original, la Secretariatul D.R.D.P. Craiova la adresa: Mun.Craiova, Calea Severinului, nr. 95, jud. Dolj oferta tehnico-financiara (semnata si stampilata) si preturile unitare exprimate exclusiv în lei, fără TVA, cu 2 zecimale. Ofertele publicate dupa data si ora limita de publicare specificata in Anuntul Publicitar publicat in SEAP nu vor fi luate in considerare. In cazul acceptarii propunerii autoritatii contractante veti transmite la adresa [email protected]: Cerintele minimale nr. 510/26.08.2026 insusite (semnate si stampilat pe fiecare pagina).
Achizitia se va derula prin intermediul Catalogului electronic SEAP. Termenul limita de depunere oferta in SEAP fiind 01.09.2026, ora 23:30. Se vor transmite notificari, in data de 02.09.2026, tuturor operatorilor economici care au publicat in Catalogul SEAP oferta personalizata in urma prezentului Anunt Publicitar. Pentru informatii suplimentare privitoare la achizitia directa in cauza - Directia Regionala Drumuri si Poduri Craiova - Serviciul Achizitii* Telefon: 0251/408.721.
Lots0
Documentation1
- 479.6 KB
SEAP Cerinte minimale Fluxant pt fabricarea mixturii stocabile nr. 510_26.08.2026.pdf
PDF document