Rochovce – Slavošovce – Čierna Lehota – kanalizácia a ČOV

cn-socialContract notice – light regime00588362-2026VAVýchodoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.
17 days left
Estimated value€12,973,728
Deadline17 days left21 Sept 2026, 08:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
21 Sept 2026, 08:00
CPV codes
45000000 - Construction work39350000 - Sewerage works equipment45232152 - Pumping station construction work45232400 - Sewer construction work45252127 - Wastewater treatment plant construction work
Status
Active
Notice type
cn-socialContract notice – light regime
Source
Estimated value
€12,973,728
Publication date
25 Aug 2026, 22:00

Overview

1. Predmetom tejto zákazky sú stavebné práce v obciach Rochovce, Slavošovce a Čierna Lehota - vybudovanie nového kanalizačného systému na od-kanalizovanie splaškových a dažďových odpadových vôd so spoločnou čistiarňou odpadových vôd situo-vanou v katastrálnom území obce Rochovce podľa podmienok a požiadaviek uvedených v Časti B_Zmluvné podmienky súťažných podkladov a projektovej dokumentácie (ďalej len „predmet zá-kazky“ alebo „stavba“). 2. Lehota realizácie predmetu zákazky – do 36 mesia-cov od začatia realizácie diela (prevzatia staveniska), z toho je 24 mesiacov (lehota výstavby na realizáciu kanalizácie a ČOV) a 12 mesiacov (skúšobná pre-vádzka pre ČOV). 3. Miesto realizácie – územie stavby sa nachádza v intraviláne a extraviláne obcí Rochovce, Slavošov-ce a Čierna Lehota v okrese Rožňava. 4. Podrobný opis predmetu zákazky a ďalšie požiadav-ky na spôsob vykonania diela a ostatných plnení tvo-riacich predmet zákazky sa nachádza v jednotlivých prílohách Časti B_Zmluvné podmienky súťažných podkladov.

1. Podrobnosti k podmienkam účasti osobného postavenia a ich preukazovanie sú uvedené v § 32 ZVO. 2. Obstarávateľ informuje záujemcov, že nie je oprávnený použiť údaje z informačných systémov verejnej správy podľa osobitného predpisu, a teda uchádzač (ak nie je zapísaný v ZHS alebo ak doklady dočasne nenahrádza predložením jednotného európskeho dokumentu v zmysle Časti D. Podmienky účasti súťažných podkladov, predloží za účelom preukázania splnenia podmienok účasti osobného postavenia obstarávateľovi v ponuke všetky doklady podľa § 32 ods. 2 ZVO.

Contracting authorities1

VA

UNKNOWN 2020063518

skKošice - mestská časť Západ, Slovakia
[email protected]

Lots1

Documentation0

The source system does not support document syncing.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.