Modernizacja systemu CCTV na odcinku A21-A23 oraz C09-C15 wraz z upgradem systemu VMS oraz Desigo CC.

6 days left
Estimated value
Deadline6 days left7 Sept 2026, 09:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
7 Sept 2026, 09:00
CPV codes
32240000 - Television cameras
Status
Active
Notice type
cn-socialContract notice – light regime
Source
Estimated value
Publication date
25 Aug 2026, 22:00

Overview

1. Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie modernizacji systemu CCTV na odcinku od stacji A21 Stare Bielany do stacji A23 Młociny I linii metra oraz od stacji C09 Rondo Daszyńskiego do stacji C15 Dworzec Wileński wraz z upgradem systemu VMS oraz Desigo CC na I i II linii metra w Warszawie. 2. Modernizacja zostanie wykonana z podziałem na dwa Etapy: Etap 1 obejmuje: 1) uzgodnienie z Zamawiającym, opracowanie i dostarczenie projektu wykonawczego modernizacji systemu CCTV na stacjach metra A21 Stare Bielany, A22 Wawrzyszew i A23 Młociny oraz C09 Rondo Daszyńskiego, C10 Rondo ONZ, C11 Świętokrzyska, C12 Nowy Świat-Uniwersytet, C13 Centrum Nauki Kopernik, C14 Stadion Narodowy, C15 Dworzec Wileński, 2) dostawa, instalacja i uruchomienie urządzeń zgodnie z zakresem opisanym w punkcie II Opis Przedmiotu Zamówienia Etap 1, 3) wykonanie migracji istniejącego systemu VMS na nowe środowisko wirtualizacji WMVare ESXI 8.0.3, 4) wykonanie i dostarczenie dokumentacji powykonawczej. Etap 2 obejmuje: 1) zapewnienie zachowania prawidłowego działania Systemu Ochrony Tunelu (SOT) oraz wszystkich funkcjonalności i integracji po aktualizacji systemów Siemens VMS oraz Siemens Desigo CC zgodnie z wymaganiami określonymi w Specyfikacji Technicznej, 2) uzgodnienie z Zamawiającym, opracowanie oraz dostarczenie harmonogramu prac i projektu wykonawczego, 3) dostarczenie i wymiana stacji roboczych, 4) upgrade serwerów systemu VMS, stacji roboczych i rejestratorów do najnowszej wersji aplikacji VMS oraz aplikacji Desigo CC wraz ze wszystkimi stacjami klienckimi i operatorskimi, 5) wykonanie testów funkcjonalnych i integracyjnych potwierdzających poprawne działanie systemów po modernizacji, 6) wykonanie i dostarczenie dokumentacji powykonawczej. 3. Przedmiot Zamówienia należy wykonać zgodnie ze Specyfikacją Techniczną, stanowiącą załącznik nr 1 do niniejszego SWZ.

Contracting authorities1

Lots1

Documentation0

The source system does not support document syncing.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.