Zbiór nasion buka zwyczajnego w szacunkowej ilości 20 000 kg na terenie Nadleśnictwa Gryfino w roku 2026

can-standardContract or concession award notice – standard regime00587896-2026NGNadleśnictwo Gryfino
100 days left
Estimated valuePLN 1,768,000
Deadline100 days left14 Dec 2026, 23:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
14 Dec 2026, 23:00
CPV codes
77200000 - Forestry services77230000 - Services incidental to forestry77231000 - Forestry management services
Status
Awarded
Notice type
can-standardContract or concession award notice – standard regime
Source
Estimated value
PLN 1,768,000
Publication date
25 Aug 2026, 22:00

Overview

1. Zakres przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tj.: Dz. U. z 2026 poz. 663 – „ustawa o lasach”) obejmujące zbiór nasion buka zwyczajnego w szacunkowej ilości 20 000 kg z wyłączonych drzewostanów nasiennych (WDN) oraz gospodarczych drzewostanów nasiennych (GDN) do wykonania na terenie Nadleśnictwa, Gryfino, w roku 2026. Przedmiot zamówienia obejmuje również usługę transportu zebranych nasion na Przechowalnię Nasion w Pniewie. 2) Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie obszar administracyjny Nadleśnictwa Gryfino, leśnictwa: Klęskowo, Śmierdnica, Glinna, Kołowo („Obszar Realizacji”). 3) Ilość prac zleconych do wykonania w trakcie realizacji Przedmiotu Umowy może być mniejsza od szacowanej ilości 20 000,00 kg co jednak nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego niezależnie od ich podstawy prawnej. Zamawiający może zlecić mniejszy zakres jednakże nie mniej niż 50 % Wartości Przedmiotu Umowy. W przypadku wystąpienia niedających się wcześniej przewidzieć czynników takich jak: bardzo słaba jakość nasion ze względu na ekstremalne warunki atmosferyczne (susza) czy słabszy rzeczywisty urodzaj nasion od wcześniej zakładanego, istnieje możliwość odstąpienia przez Zamawiającego od wykonywania przedmiotu zamówienia lub wykonania przedmiotu zamówienia w rozmiarze mniejszym niż wskazany w zdaniu poprzedzającym. W takiej sytuacji Zamawiający ustalił koszty stałe rozłożenia i złożenia siatek przeznaczonych do zbioru nasion na powierzchni 1 ha, o których mowa we wzorze umowy. 4) W przypadku wystąpienia niedających się wcześniej przewidzieć czynników takich jak: bardzo słaba jakość nasion ze względu na ekstremalne warunki atmosferyczne (susza) czy słabszy rzeczywisty urodzaj nasion od wcześniej zakładanego, istnieje możliwość odstąpienia przez Zamawiającego od wykonywania przedmiotu zamówienia lub wykonania przedmiotu zamówienia w rozmiarze mniejszym niż wskazany w zdaniu poprzedzającym. W takiej sytuacji Zamawiający ustalił koszty stałe rozłożenia i złożenia siatek przeznaczonych do zbioru nasion na powierzchni 1 ha, o których mowa we wzorze umowy (załącznik 7 do SWZ). 5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik 2 do SWZ i w dołączonych do OPZ załącznikach – rejestr WDN i rejestr GDN. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) i w załącznikach do SWZ.

Komunikacja w postępowaniu: złożenie oferty oraz komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu platformy eZamówienia, która dostępna jest pod adresem:https://ezamowienia.gov.pl/pl/. Korzystanie z platformy jest bezpłatne. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu musi posiadać konto na platformie. Strona internetowa prowadzonego postępowania (link prowadzący bezpośrednio do widoku postępowania na Platformie e-Zamówienia): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d52dad88-77f3-47ee-9803-420a83610235

Contracting authorities1

NG

UNKNOWN www.gov.pl/web/nadlesnictwo-gryfino/zamowienia-publiczne3

plGryfino, Poland
[email protected]

Lots1

Documentation0

The source system does not support document syncing.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.