Bouwkundig onderhoud en onderhoud brandwerende voorzieningen

EF16Contract notice – general directive, standard regimea81c8c88-5d22-498d-8351-a500d6de8b89ATAvans Hogeschool te Tilburg
32 days left
Estimated value
Deadline32 days left8 Oct 2026, 21:59
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
8 Oct 2026, 21:59
CPV codes
50000000 - Repair and maintenance services45000000 - Construction work
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
Publication date
28 Aug 2026, 09:12

Overview

De opdracht betreft het uitvoeren van bouwkundig onderhoud en onderhoud aan brandwerende voorzieningen binnen de gebouwen en op de locaties van Avans Hogeschool. De werkzaamheden omvatten onder meer preventief en correctief onderhoud, storings- en herstelwerkzaamheden, inspectie, registratie en rapportage. Daarnaast kunnen gedurende de looptijd van de raamovereenkomst planmatige en projectmatige werkzaamheden afzonderlijk worden opgedragen. Raamovereenkomst voor bouwkundig onderhoud en onderhoud aan brandwerende voorzieningen. De omvang van de werkzaamheden is afhankelijk van de onderhoudsbehoefte en de gedurende de looptijd verstrekte opdrachten. Avans geeft geen afnamegarantie.

Contracting authorities1

AT

UNKNOWN 231561964

nlTILBURG, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation14

14 documents
  • TN606067 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260828111233.pdf

    PDF document

    206.2 KB
  • Beschrijvend Document bouwkundig onderhoud en onderhoud brandwerende voorzieningen.pdf

    PDF document

    575.2 KB
  • Bijlage Gedragscode Duurzaamheid.pdf

    PDF document

    1.4 MB
  • Bijlage Concept Raamovereenkomst.pdf

    PDF document

    156.8 KB
  • Bijlage Concept Prestatiemeter.xlsx

    Excel spreadsheet

    20.5 KB
  • Bijlage Aanvullende voorwaarden en afwijkingen op de UAV 2012 (versie 2025).pdf

    PDF document

    152.9 KB
  • Bijlage Uitgangspunten en factuurvereisten Leverancier Avans.pdf

    PDF document

    134.4 KB
  • Bijlage Model Verwerkersovereenkomst.docx

    Word document

    82.5 KB
  • Bijlage Programma van Eisen.pdf

    PDF document

    230.1 KB
  • Bijlage Klachtafhandeling bij aanbesteden.pdf

    PDF document

    240.2 KB
  • Bijlage Uniform Europees Aanbestedingsdocument.pdf

    PDF document

    2.0 MB
  • Bijlage Prijsblad.xlsx

    Excel spreadsheet

    38.2 KB
  • Bijlage Referentieformat.docx

    Word document

    50.7 KB
  • Bijlage Eigen verklaring sanctiepakket Rusland.docx

    Word document

    55.4 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.