Inhuur uitvoerende functies Stadsbeheer t/m schaal 8

EF16Contract notice – general directive, standard regimea6462d39-80ea-45ff-8ac4-38d767499f5eGMGemeente Maastricht
36 days left
Estimated value€16,000,000
Deadline36 days left7 Oct 2026, 08:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
7 Oct 2026, 08:00
CPV codes
79620000 - Supply services of personnel including temporary staff79610000 - Placement services of personnel
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
€16,000,000
Publication date
28 Aug 2026, 13:08

Overview

Er wordt door de gemeente Maastricht, voor het organisatieonderdeel Stadsbeheer, met vier (4) winnende inschrijvers een raamovereenkomst afgesloten. Binnen deze opdracht vallen onder andere de volgende functies: chauffeur, medewerker milieupark, medewerker schoon (bladblazen, vegen, etc.), belader, medewerker meldkamer, hovenier, toezichthouder en uitvoerder groen, inspecteur beeldkwaliteit, medewerker zwerfafval, back office medewerker, (administratief) medewerker begraafplaats, (deze opsomming is niet limitatief). De gemeente behoudt zich het recht voor om, indien en voor zover zij dat passend acht, voor de invulling van een personeelsbehoefte geheel of gedeeltelijk gebruik te maken van kandidaten die de gemeente langs andere rechtmatige weg ter beschikking krijgt of kan inzetten in het kader van publieke arbeidsmarkt-, participatie-, re-integratie-, ontwikkel- of leerwerktrajecten. Voor zover de gemeente van deze mogelijkheid gebruikmaakt, bestaat voor de opdrachtnemer ter zake van die inzet geen exclusief recht op levering en geen aanspraak op afname, omzet of compensatie. De opdracht omvat uitsluitend de personeelsbehoefte waarvoor de gemeente daadwerkelijk een beroep doet op de opdrachtnemer.

Contracting authorities1

GM

UNKNOWN 51488744

nlMaastricht, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation0

Documents have not been synced yet. Last checked 1 Sept 2026, 07:54.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.