RAW-Raamovereenkomst Onderhoud groenvoorzieningen op terreinen Alblasserwaard 2027 - 2031

EF16Contract notice – general directive, standard regimedf92a17a-44e4-4abe-981c-f70f8fb355cfWRWaterschap Rivierenland
36 days left
Estimated value€1,800,000
Deadline36 days left12 Oct 2026, 10:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
12 Oct 2026, 10:00
CPV codes
77000000 - Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
€1,800,000
Publication date
29 Aug 2026, 00:00

Overview

Europees Openbare aanbesteding RAW-Raamovereenkomst Onderhoud groenvoorzieningen op terreinen Alblasserwaard 2027 - 2031 Aanleiding voor deze aanbestedingsprocedure betreft het aflopen van de huidige Overeenkomst voor het groenonderhoud op de WSRL terreinen in de Alblasserwaard. Ook in de toekomst blijft de behoefte aan deze dienstverlening bestaan. Daarom is WSRL voornemens om een nieuwe Overeenkomst af te sluiten door middel van deze aanbestedingsprocedure. De aflopende overeenkomst was in de vorm van een traditioneel RAW-bestek. Waterschap Rivierenland heeft deze contractvorm intern geëvalueerd en vervolgens besloten om nieuwe contracten voor groenonderhoud aan te besteden in de vorm van RAW-Raamovereenkomsten. Waterschap Rivierenland wenst met één Inschrijver een Raamovereenkomst te sluiten. Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst zullen deelopdrachten worden uitgezet, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Het uit voeren groenonderhoud bestaat globaal uit: groenonderhoud verhardingen (o.a. onkruid vrijmaken, vegen); onderhoud beplantingen (o.a. snoeien, dunnen, knippen); onderhoud grasvegetatie (o.a. maaien, blad ruimen); onderhoud bomen en bomengroepen (o.a. snoeien); ter beschikking stellen van personeel en materieel. Looptijd overeenkomst De RAW-Raamovereenkomst heeft een looptijd van 1 januari 2027 t/m 31 december 2031. De contractduur bedraagt daarmee 5 jaar.

Contracting authorities1

WR

UNKNOWN 30281419

nlTiel, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation0

Documents have not been synced yet. Last checked 6 Sept 2026, 01:26.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.