Onkruidbeheersing verhardingen begraafplaatsen

EF16Contract notice – general directive, standard regime0110d8b2-8ed9-4014-a9e8-e15437e191f6GZGemeente Zaanstad
25 days left
Estimated value
Deadline25 days left25 Sept 2026, 10:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
25 Sept 2026, 10:00
CPV codes
98371111 - Cemetery maintenance services
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
Publication date
26 Aug 2026, 08:57

Overview

De aanbestedende dienst beoogt met deze aanbesteding één opdrachtnemer te contracteren die met ingang van 1 januari 2027 verantwoordelijk is voor het uitvoeren van het onderhoud van onkruidbeheersing op verhardingen op de begraafplaatsen. Het doel is te komen tot een professionele, betrouwbare en kwalitatief hoogwaardige uitvoering van de werkzaamheden, waarbij de begraafplaatsen een verzorgde, veilige en waardige uitstraling behouden. De werkzaamheden dienen structureel, efficiënt en volgens de gestelde kwaliteitsniveaus te worden uitgevoerd, met oog voor duurzaamheid en minimale overlast voor bezoekers. Met deze overeenkomst wordt beoogd continuïteit in de uitvoering te waarborgen en een samenwerking aan te gaan met een partij die in staat is proactief bij te dragen aan kwaliteitsverbetering en optimale dienstverlening gedurende de looptijd van de opdracht. Zie aanbestedingsdocumenten. De opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van 8 onderhoudsrondes per jaar voor onkruidbeheersing op verhardingen van begraafplaatsen binnen de gemeente Zaanstad. De omvang van de werkzaamheden is gebaseerd op de huidige situatie en het verwachte onderhoudsniveau. Dit jaar wordt echter gestart met het omvormen van een deel van de paden naar asfalt. Als gevolg hiervan zal de omvang van de werkzaamheden gedurende de looptijd van de opdracht afnemen. Zie aanbestedingsdocumenten.

Contracting authorities1

GZ

UNKNOWN 49675616

nlZaandam, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation17

17 documents
  • TN608298 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260826105758.pdf

    PDF document

    214.6 KB
  • 260825-Bijlage 1-V&G-Plan ontwerpfase.docx

    Word document

    71.9 KB
  • uea_608298_20260826104558.pdf

    PDF document

    577.5 KB
  • Offerteleidraad onkruid verhardingen begraafplaatsen.pdf

    PDF document

    714.3 KB
  • Bijlage 2 - Checklist in te dienen stukken.docx

    Word document

    40.1 KB
  • 260825-Onkruidbestrijding verhardingen begraafplaatsen.pdf

    PDF document

    324.1 KB
  • Bijlage 3 - Verklaring bestuurd (Model K).pdf

    PDF document

    129.4 KB
  • Verhardingen - Begraafplaatsen Zaanstad.pdf

    PDF document

    12.8 MB
  • Bijlage 7 - Uitvoeringsprotocol social return on investment Zaanstreek-Waterland 2020.pdf

    PDF document

    2.0 MB
  • Bijlage 6 - concept wachtkamerovereenkomst.pdf

    PDF document

    393.1 KB
  • Bijlage 5 - concept overeenkomst.pdf

    PDF document

    424.5 KB
  • Bijlage 8 - Verklaring SROI verplichting.docx

    Word document

    62.1 KB
  • Bijlage 10 - Verklaring vanwege Europese sancties tegen Rusland en Balearus.docx

    Word document

    79.6 KB
  • 134.0 KB
  • Bijlage 11 - Klachtenregeling.pdf

    PDF document

    117.5 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.