Textiele dienstverlening ambulancepersoneel inclusief leveringen

EF16Contract notice – general directive, standard regimed212bdba-a5cf-4ffe-9c2d-98ebdb25ae51GHGemeente Den Haag
37 days left
Estimated value€1,675,000
Deadline37 days left13 Oct 2026, 08:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
13 Oct 2026, 08:00
CPV codes
98310000 - Washing and dry-cleaning services18100000 - Occupational clothing, special workwear and accessories18140000 - Workwear accessories18222000 - Corporate clothing18400000 - Special clothing and accessories
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
€1,675,000
Publication date
25 Aug 2026, 00:00

Overview

Met deze Europese openbare aanbesteding beoogt Ambulancezorg GGD Haaglanden één professionele en betrouwbare opdrachtnemer te contracteren voor de levering, het beheer, de reiniging en het onderhoud van ambulancekleding. Het betreft hier grotendeels kledingleveringen die via Ambulancezorg Nederland gelicenceerd dienen te zijn. De overeenkomst zal een initiële looptijd van 4 jaar hebben, met 2 opties tot verlenging van 1 jaar. De opdracht heeft als doel om op rechtmatige, doelmatige en kosteneffectieve wijze te voorzien in de beschikbaarheid en het onderhoud van ambulancekleding gedurende de gehele contractperiode. Daarbij wordt gestreefd naar een hoge mate van ontzorging van de organisatie door middel van een gebruiksvriendelijk online bestelportaal, waarmee medewerkers eenvoudig kleding kunnen bestellen, beheren en volgen. Daarnaast wil GGD Haaglanden kunnen beschikken over een realtime digitaal managementinformatiesysteem dat inzicht biedt in onder meer de voorraad, bestellingen, uitleveringen, reinigingsprocessen en verbruiksgegevens. Hiermee wordt de beheersbaarheid van de dienstverlening vergroot en worden sturings- en verantwoordingsmogelijkheden verbeterd.

Contracting authorities1

GH

UNKNOWN 27370927

nl's-Gravenhage, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation0

Documents have not been synced yet. Last checked 6 Sept 2026, 17:03.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.