Kantoorartikelen Defensie, FMH en JenV
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
De aan te besteden opdracht heeft betrekking op de levering van Kantoorbenodigdheden en de bijbehorende Dienstverlening voor Defensie, FMH en JenV (en onderliggende Deelnemers) Reële raming: €34.198.100 Maximale raming: € 51.297.150
Wij verzoeken u bij het opstellen van uw inschrijving uitsluitend gebruik te maken van de meest recente versie van de prijsinvulformulieren (v.5).
Lots3
Documentation36
- 261.3 KB
TN591321 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260826141409.pdf
PDF document
- 34.2 KB
Bijlage 3b Prijsinvulformulier Perceel 2 FMH v.5.xlsx
Excel spreadsheet
- 44.9 KB
Bijlage 3a Prijsinvulformulier Perceel 1 Defensie v.5.xlsx
Excel spreadsheet
- 19.7 KB
Aanvullende vragen - EA KB.xlsx
Excel spreadsheet
- 330.1 KB
Bijlage 3c Prijsinvulformulier Perceel 3 JenV v.5.xlsx
Excel spreadsheet
- 35.4 KB
Bijlage 14. Invulformulier voorkeursperceel v.1.docx
Word document
- 152.4 KB
Bijlage 6a. Concept Raamovereenkomst Perceel 1 Defensie v.2.pdf
PDF document
- 16.0 KB
Bijlage 17. Orderwaarde.xlsx
Excel spreadsheet
- 786.3 KB
31216275 Beschrijvend document Kantoorbenodigdheden Defensie, FMH en JenV v.4.pdf
PDF document
- 110.5 KB
Bijlage 2. Programma van Eisen v.2.docx
Word document
- 456.4 KB
Nota van inlichtingen 2026-07-14-6.pdf
PDF document
- 307.9 KB
Bijlage 16. Beveiligingsbeleid Defensie - Toegangsregeling voor Dienstaanbieders.pdf
PDF document
- 607.2 KB
Nota van inlichtingen 2026-06-22-10.pdf
PDF document
- 326.6 KB
Bijlage 15. Facturatie eisen Defensie.pdf
PDF document
- 151.0 KB
Bijlage 6b. Concept Raamovereenkomst Perceel 2 FMH v.2.pdf
PDF document
- 251.8 KB
TN591321 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260527145904.pdf
PDF document
- 150.9 KB
Bijlage 6c. Concept Raamovereenkomst Perceel 3 JenV v.2.pdf
PDF document
- 631.6 KB
Bijlage 12. Handreiking Groeituin Social Return.pdf
PDF document
- 25.4 KB
Bijlage 10. KPI's.xlsx
Excel spreadsheet
- 1006.5 KB
Bijlage 11c. Afname 2025 - JenV.xlsx
Excel spreadsheet
- 719.5 KB
Bijlage 8. Catalogusplatform (e-facturering).pdf
PDF document
- 21.4 KB
Bijlage 9. Deelnemers incl. rack-jobbing.xlsx
Excel spreadsheet
- 1.1 MB
Bijlage 11a. Afname 2025 - Defensie.xlsx
Excel spreadsheet
- 276.8 KB
Bijlage 11b. Afname 2025 - FMH.xlsx
Excel spreadsheet
- 385.7 KB
Bijlage 13. Handreiking ISV.pdf
PDF document
- 113.1 KB
Bijlage 3.3. Inschrijvingsbiljet Perceel 3 JenV.docx
Word document
- 111.4 KB
Bijlage 5c. Opgave referentieopdrachten perceel 3 JenV.docx
Word document
- 192.1 KB
Bijlage 7b. ARIV 2026.pdf
PDF document
- 111.4 KB
Bijlage 5a. Opgave referentieopdrachten perceel 1 Defensie.docx
Word document
- 112.8 KB
Bijlage 3.2. Inschrijvingsbiljet Perceel 2 FMH.docx
Word document
- 111.4 KB
Bijlage 5b. Opgave referentieopdrachten perceel 2 FMH.docx
Word document
- 178.1 KB
Bijlage 4. Beantwoording Gunningscriterium kwaliteit.pdf
PDF document
- 75.6 KB
Bijlage 3d Toelichting prijsinvulformulier.pdf
PDF document
- 622.3 KB
Bijlage 7a. ARIV 2018 Defensie.pdf
PDF document
- 113.0 KB
Bijlage 3.1. Inschrijvingsbiljet Perceel 1 Defensie.docx
Word document
- 659.8 KB
Bijlage 1. UEA.pdf
PDF document