Achizitia de Consumabile pt spectacolul premiera „Tannhauser” din data de 01.10.2026

Estimated valueRON 2,022
Deadline0 days left31 Aug 2026, 08:00
Competition00 participants
Lots00 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
31 Aug 2026, 08:00
CPV codes
39230000 - Special-purpose product
Status
Published
Notice type
ADVAdvertorial
Estimated value
RON 2,022
Publication date
26 Aug 2026, 08:47

Overview

Achizitia de Consumabile, produse necesare punerii in scena a spectacolului premiera „Tannhauser” din data de 01.10.2026, produse descrise conform documentului atasat-Specif Tehnice Conusumabile

Factura fiscala. Autoritatea contractanta se obliga sa plateasca pretul produselor catre operatorul economic in conformitate cu prevederile Legii 72/2013 , in termen de max. 30 de zile de la data primirii facturii si a receptiei produselor. In factura emisa se va înscrie, în mod obligatoriu, codurile CPV corespunzătoare in baza caruia s-a realizat achizitia,

Operatori economici de profil. Oferta financiara se va transmite in format electronic la adresa de e-mail [email protected] . Propunerea financiară nu trebuie sa depaseasca valoarea estimata de AC in suma de 2.022,00 lei fără TVA. Oferta declarata castigatoare de catre autoritatea contractanta se va posta pe S.E.A.P. in CATALOGUL ELECTRONIC, pentru a se tranzactiona si on-line. Ofertantul trebuie sa aiba in stoc produsele solicitate de ONB pentru a putea fi livrate catre autoritatea contractantă.

Finalizarea achiziției: Oferta se va transmite pana la data si ora din prezentul anunt publicitar la adresa de e-mail: [email protected]. Livrarea se va face franco-depozit beneficiar produsele fiind insotite de Declaratie de conformitate. La livrare, produsele vor fi insotite de factura fiscala, certificat de garantie, etc.Telefon 0751 30 57 30, persoana de contact dnul. Adrian Pacuraru. Program de lucru: L-J 08:00-16:00, Vineri 08:00-14:00. Plata se va face dupa incarcarea facturii fiscale în programul e-facturare si receptionarea produselor, in contul operatorului economic deschis la Trezoreria Statului. Autoritatea contractanta se obliga sa plateasca pretul produselor catre operatorul economic în conformitate cu prevederile Legii 72/2013, în termen de max. 30 de zile de la data primirii facturii si a receptiei produselor.Termen de livrare: 3-5 zile de la atribuirea achizitiei, tinand cont de urgenta autoritatii contractante.

Contracting authorities1

OB

CUI 4221314

roBucuresti, Romania
[email protected]

Lots0

No lots recorded for this notice.

Documentation1

1 document
  • Specif Tehnice Consum 1 Tannhauser.docx

    Word document

    174.6 KB

Award criteria1

Criterion information

Name
pretul cel mai scazut. Se vor oferta toate reperele din tabel cu cantitatile si cu modelele solicitate iar departajarea ofertelor se va face la valoarea totală fara TVA.
Weight
100% (100 of 100)
Order number
#0
Price criterion
No
Directly proportional
No

Participants0

No participants recorded for this notice.