Bandă roșie pentru delimitare zonă de lucru

Estimated valueRON 2,490
DeadlineExpired10 Aug 2026, 09:00
Competition00 participants
Lots00 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
10 Aug 2026, 09:00
CPV codes
34928100 - Crash barriers
Status
Published
Notice type
ADVAdvertorial
Estimated value
RON 2,490
Publication date
5 Aug 2026, 07:12

Overview

Furnizare ”Bandă roșie pentru delimitare zonă de lucru”, cu caracteristicile tehnice solicitate în ”Formularul de ofertă + Anexa - Bandă roșie.docx”, atașat la prezentul anunț publicitar.

În urma evaluării ofertelor, achiziția se va realiza prin catalogul electronic SEAP, în acest sens ofertantul declarat câștigător are obligativitatea de a posta oferta sa în catalogul electronic SEAP. Termen livrare produse: maxim 15 zile lucrătoare de la data finalizării achiziției directe în catalogul electronic SEAP. Loc livrare produse: depozitul de la sediul TRANSELECTRICA SA - Sucursala Teritorială de Transport Sibiu, Bd. Corneliu Coposu, nr. 3, loc. Sibiu, jud. Sibiu. Plata facturii se face după livrarea mărfii, cu OP în maxim 30 de zile de la data la care factura electronică este disponibilă achizitorului pentru descarcare din sistemul național privind factura electronică Ro e-Factura. Datele de identificare ale achizitorului care se vor consemna pe factură: CNTEE TRANSELECTRICA SA – STT Sibiu (Sucursala Teritorială de Transport Sibiu); înmatriculată la Oficiul Registrului Comerțului sub nr. codificat J2000008060404; C.U.I. RO13328043; Adresa sediului social: București, Sector 3, Str. Olteni, nr. 2–4; Cod IBAN: RO32RNCB0227016318360001; Banca: BCR Sibiu. În facturile emise, pentru plata contravalorii produselor livrate în baza prezentei, se va înscrie în mod obligatoriu codul CPV 34928100-9, în conformitate cu art. 4, alin (21) din OUG 120/2021, cu modificările și completările ulterioare.

Prețul ofertat include și transportul produselor la sediul achizitorului TRANSELECTRICA SA STT Sibiu, Bd. Corneliu Coposu, nr. 3, loc. Sibiu, jud. Sibiu. Ofertanții au obligativitatea de a transmite oferta conform modelului de ”FORMULAR DE OFERTA+ Anexa - Bandă roșie” , atasat la prezentul anunț. Ofertanții au obligativitatea de a oferta toate produsele din formularul de ofertă atașat. Ofertele care nu vor conține toate produsele solicitate vor fi considerate inaccepatible și, în consecință, respinse.

Ofertele se vor transmite pe email la adresa: [email protected]. Termenul limită de depunere al ofertelor este 10.08.2026 ora 12:00. Alte informatii suplimentare/clarificari se pot solicita pe următoarea adresă de e-mail: [email protected]. În cazul unei erori aritmetice între prețul unitar și prețul total, va fi luat în considerare prețul unitar, iar prețul total va fi corectat în mod corespunzător.

Contracting authorities1

Lots0

No lots recorded for this notice.

Documentation1

1 document
  • Formular de oferta + Anexa - Banda rosie.docx

    Word document

    33.6 KB

Award criteria1

Criterion information

Name
Prețul cel mai scăzut.
Weight
100% (100 of 100)
Order number
#0
Price criterion
No
Directly proportional
No

Participants0

No participants recorded for this notice.