DAS Schoolmeubilair Primair Onderwijs

EF16Contract notice – general directive, standard regimeb8109160-5c7d-4fe2-b57c-0586a4ee66b2SNStichting Nissewijs
1,059 days left
Estimated value
Deadline1,059 days left30 Jul 2029, 22:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
30 Jul 2029, 22:00
CPV codes
39160000 - School furniture
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
Publication date
20 Jul 2026, 14:35

Overview

Welkom op het DAS voor de levering van Schoolmeubilair voor Primair Onderwijs voor Stichting Nissewijs. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van meubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat al het meubilair dat nodig is voor een organisatie als Stichting Nissewijs met 4325 leerlingen en 550 medewerkers.

Op moment van publicatie wordt er nog geen gebruik gemaakt van de elektronische catalogus, de mogelijkheid bestaat dat dit in de toekomst wel gebeurt.

Contracting authorities1

SN

UNKNOWN 858205124

nlAbbenbroek, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation3

3 documents
  • TN532014 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260720163551.pdf

    PDF document

    203.1 KB
  • TN532014 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20250801110118.pdf

    PDF document

    8.2 KB
  • TN532014 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20250616143425.pdf

    PDF document

    7.9 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.