BHV-App ten behoeve van het Rijk

13 days left
Estimated value€4,860,000
Deadline13 days left16 Sept 2026, 09:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
16 Sept 2026, 09:00
CPV codes
72000000 - IT services: consulting, software development, Internet and support
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
€4,860,000
Publication date
16 Jul 2026, 13:07

Overview

De scope van de aanbesteding bestaat uit het leveren, onderhouden en doorontwikkelen van een Rijksbrede BHV-App inclusief bijbehorende modules. In deze Rijksbrede BHV-App staan alle panden van de Deelnemende organisaties. De BHV-App dient onder andere erin te voorzien dat: • BHV’ers die in een dergelijk pand aanwezig zijn, bij binnenkomst automatisch worden geregistreerd en bij verlaten van het pand automatisch worden afgemeld in de BHV-App; • Aanwezigheidsplanning; • BHV-gerelateerde incidenten worden geregistreerd in de Rijksbrede BHV-app; • BHV’ers die in de buurt van gemelde incidenten aanwezig zijn, vanuit de Rijksbrede BHV-app worden opgeroepen om het incident af te handelen; • Terugkoppeling over de afhandeling eveneens via de Rijksbrede BHV-app gaat; • De Rijksbrede BHV-app rapportagemogelijkheden biedt. In bijlage 1 Programma van Eisen zijn alle eisen (functioneel, technisch, financieel etc.) opgenomen waaraan inschrijver dient te voldoen. De totale geraamde waarde (incl. innovatiebudget) is circa € 4.860.000 euro voor de gehele looptijd van de Overeenkomst. Inschrijver kan hier geen rechten aan ontlenen.

Contracting authorities1

Lots1

Documentation23

23 documents
  • Bijlage 1 Programma van Eisen BHV-App.pdf

    PDF document

    787.6 KB
  • Beschrijvend document.pdf

    PDF document

    593.0 KB
  • TN550372 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260716150707.pdf

    PDF document

    223.5 KB
  • Bijlage 2 Programma van Wensen.pdf

    PDF document

    402.3 KB
  • Bijlage 4 Uitleg Inschrijvingsvorm en invulling bijlagen.pdf

    PDF document

    209.6 KB
  • Bijlage 3 Checklist Inschrijving.pdf

    PDF document

    140.1 KB
  • Bijlage 5 concept Overeenkomst.pdf

    PDF document

    219.3 KB
  • Bijlage 8 Bijsluiter e-factureren Rijksoverheid.pdf

    PDF document

    118.2 KB
  • Bijlage 6 ARBIT-2022.pdf

    PDF document

    409.2 KB
  • Bijlage 7 Model Verwerkersovereenkomst.pdf

    PDF document

    222.4 KB
  • Bijlage 10 Overzicht deelnemers BHV-App.pdf

    PDF document

    186.4 KB
  • Bijlage 12 Locatieoverzicht Deelnemers.xlsx

    Excel spreadsheet

    52.3 KB
  • Bijlage 9 Gedragscode en integriteit Rijk 2020.pdf

    PDF document

    482.5 KB
  • Bijlage 11 Informatie over Deelnemers.pdf

    PDF document

    610.0 KB
  • Formulier A UEA.pdf

    PDF document

    547.3 KB
  • Bijlage 14 Kritische Prestatie Indicatoren.xlsx

    Excel spreadsheet

    18.2 KB
  • Bijlage 13 BIO 2.pdf

    PDF document

    367.9 KB
  • Bijlage 15 Hoofdproces met onderliggende deelprocessen.pdf

    PDF document

    134.2 KB
  • Formulier D Prijzenblad BHV-App 2026.xlsx

    Excel spreadsheet

    22.4 KB
  • Formulier B Inschrijfformulier en akkoordverklaring.docx

    Word document

    68.2 KB
  • Formulier C Specificatie Referentieopdracht.docx

    Word document

    60.4 KB
  • Formulier E Vragenformulier t.b.v. de NvI.docx

    Word document

    58.8 KB
  • Formulier F Verantwoordingsformulier SROI.docx

    Word document

    20.9 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.